Новий міністр культури живе за межею бідності

Згідно з даними декларацій про доходи членів нового уряду, принаймні один з них живе за межею бідності, а більша частина отримувала державну фінансову допомогу.

Міністр культури і туризму Михайло Кулиняк, живе за межею бідності. Такий висновок можна зробити з декларацій про доходи, поданим членами нового Кабінету міністрів.

Зокрема, у декларації, поданій Михайлом Кулиняком при вступі на посаду, зазначено, що його сукупний річний прибуток склав 2 895 гривень і 45 копійок.

При тому у нього відсутні і банківські заощадження. Площа квартири, у якій він мешкає, складає 32 квадратних метри. Щоправда, при тому новий міністр є власником автомобіля Mercedes Benz ML 400 CDI.

Більшість міністрів, незважаючи на достатньо високий рівень особистих доходів, зазначили у декларації про доходи, що отримували від держави істотну матеріальну допомогу.
Зокрема, новому прем’єр-міністру Миколі Азарову, який отримав 225 609 гривень у якості зарплатні і має банківських заощаджень на суму 286 тис. гривень, держава надала допомоги на 37 661 гривень.

Віце-прем’єру Віктору Тихонову, який заробив 213 140 гривень, і володіє заощадженнями в сумі 950 тис. гривень, українські платники податків допомогли сумою у 34 800 гривень.

Віце-прем’єру Віктору Слауті, чий сукупний дохід становив 258 228 гривень, було надано допомоги на 34 850 гривень. Найбільше допомоги – на суму 48 005 гривень — отримав новий міністр праці Василь Надрага, який самостійно заробив на попередньому місці роботи лише 34 380 гривень.

Уряд Азарова
AFP
Міністри нового уряду в ложі Верховної ради
Також матеріальну допомогу отримували Володимир Семиноженко, Володимир Сівкович, Дмитро Колесніков, Олександр Лавринович, Зиновій Митник, Олександр Попов, Михайло Присяжнюк, Равіль Сафіуллін, Василь Цушко, Федір Ярошенко, Володимир Яцуба, Нестор Шуфрич і Михайло Єжель.

Значна частина урядовців не володіє і власними автомобілями. Серед таких – прем’єр Микола Азаров, віце-прем’єри Віктор Слаута і Віктор Тихонов, міністр транспорту Костянтин Єфименко, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр охорони здоров’я Зиновій Митник, міністр фінансів Федір Ярошенко, керівник МНС Нестор Шуфрич, керівник Міносвіти Дмитро Табачник.

Проте члени родини Віктора Слаути володіють автомобілем марки Porsche, у Тихонова в декларації майна членів родини зазначено "тойота "Лексус" - як один автомобіль. У родини Єфименко зазначено "Land cruiser Prado", у родини Лавриновича - Lexus, Табачника - TOYOTA Camry.

Новий міністр економіки Василь Цушко має у власності лише мотоцикл МТ-11. Міністр палива й енергетики Юрій Бойко володіє автомобілем ВАЗ 2110. Натомість його однофамілець Віктор, який керуватиме захистом навколишнього середовища, у декларації зазначив: "Лексус - 2шт.".

Нагадаємо, що 11 березня Верховна рада більшістю проголосувала за призначення нового складу Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим.

Читайте також:

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Меджліс звинуватив нового главу МВС у фашизмі

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: