Новий посол РФ готовий почати роботу в Україні за кілька днів

Михайло Зурабов вже майже завершив підготовку до того, щоб приїхати в Україну в якості російського посла.

У посольстві Російської Федерації в Україні очікують, що новий посол Росії Михайло Зурабов прибуде найближчим часом.

Про це повідомив тимчасовий повірений у справах РФ в Україні Всеволод Лоскутов. "Думаю, вже найближчими днями, може і годинами, будуть якісь рішення про подальші наші кроки, зокрема, щодо приїзду і початку роботи нового посла", - сказав він.

Лоскутов нагадав, що згідно з процедурою посол і керівництво Міністерства закордонних справ мають визначити, коли саме дипломат має виїхати до України. Крім того після свого приїзду Зурабов має вручити вірчі грамоти українському президенту Віктору Ющенку.

"Терміни узгоджуються в робочому порядку", - розповів Лоскутов, зазначивши, що зараз Ющенко перебуває у відпустці. Представник РФ також зазначив, що Зурабов активно готується до початку роботи в Україні.

"Михайло Юрійович ретельно та інтенсивно готується до роботи тут, зустрічався і зустрічається з керівниками російських міністерств і відомств, які займаються російсько-українськими відносинами у різних сферах", - сказав Лоскутов.

"Я впевнений, що він готовий працювати, тим більше, з сьогоднішнього дня дано згоду, і він може вже і в Москві робити кроки щодо офіційних зустрічей з українськими представниками, зокрема посольства", - додав Лоскутов.

Нагадаємо, у четвер, 6 серпня, російській стороні було передано агреман (згоду) Віктора Ющенка на призначення новим російським послом Зурабова. Втім, раніше повідомлялося, що дипломат, можливо, почне роботу в Україні тільки після січневих президентських виборів.

Михайло Зурабов з 1998 по 1999 рік був радником президента РФ, в 1999-2004 роках - головою правління Пенсійного фонду Росії, а 9 березня 2004 року був призначений міністром охорони здоров`я і соцрозвитку.

У відставку з посади міністра його було відправлено 24 вересня 2007 року. Знову був призначений радником президента РФ 13 травня 2008 року.

Читайте також:

Ющенко передав новому послу РФ згоду на його призначення

Послом Росії в Україні стане Михайло Зурабов

В Росії впевнені, що новий посол образить Україну

Затулін: послом РФ в Україні стане Зурабов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: