Новий візовий режим між Польщею та Україною

Польща та Україна домовилися про нові умови візового режиму з 1 грудня цього року.

Польща й Україна домовилися про нові умови візового режиму між країнами з 1 грудня 2007 року.

Про це Українським Новинам повідомили в консульському департаменті Міністерства закордонних справ Польщі.

Співрозмовник агентства сказав, що 15-16 жовтня у Варшаві відбулися переговори, в результаті яких сторони узгодили текст протоколу до договору від 2003 року, який регулює поїздки громадян між країнами, що визначає нові правила візового режиму.

За його даними, протокол після проходження внутрішніх державних процедур в Україні й Польщі має бути підписаний до кінця жовтня для того, щоб, відповідно до досягнутих домовленостей, новий режим почав діяти з 1 грудня.

"Це воля обох сторін", - сказав представник польського МЗС. Він повідомив, що з 1 грудня будуть видаватися безкоштовні й платні візи.

Безкоштовні візи будуть видаватися тільки до 2008 року.

Плата в розмірі 35 євро буде стягуватися за видачу віз терміном дії й на 2008 рік.

Співрозмовник агентства сказав, що до протоколу включено "спрощення", передбачені в підписаній в червні угоді між Україною і Європейським Союзом про спрощення візового режиму.

"До протоколу включено весь пакет спрощень, передбачений підписаним договором України з ЄС", - зазначив представник МЗС.

Він також зазначив, що спрощені умови діятимуть для українців навіть якщо згаданий договір не буде ратифікований до 2008 року.

ВідеоНовий візовий режим між Україною та Польщею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: