"Новим" прокурорам учетверо підвищили посадові оклади. У генпрокура він зріс до 93 тисяч гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Україні замість Генпрокуратури почав діяти Офіс генпрокурора.

Оклади прокурорів нового Офісу генерального прокурора порівняно з окладами прокурорів ліквідованої Генпрокуратури зросли в чотири рази.

Раніше оклад становив 7140 грн, а нині – 28815 грн. Це передбачено постановою Кабміну від 11 грудня 2019 року.

Щоправда, раніше "левову частку заробітної платні прокурора складали премія та надбавка за виконання особливо важливих завдань, які разом перевищували оклад більш ніж у три з половиною рази. Підвищення окладів прокурорів, які пройшли атестацію, і, відповідно, зменшення залежності працівників від преміювання відбулося в межах реформи прокуратури для створення гарантій незалежності прокурорів", зазначили в пресслужбі Офісу генпрорурора.

"Аналогічне суттєве підвищення окладів прокурорів передбачено і на рівні обласних, окружних і прирівняних до них прокуратур для прокурорів регіональних і місцевих прокуратур, які успішно пройдуть атестацію", - додали у відомстві.

Водночас в Офісі генпрокурора нарікають, що "до проведення реформи прокуратури 2019 року рівень окладів прокурорів був одним з найнижчих в системі органів правосуддя".

Пресслужба Офісу генпрокурора у своєму повідомленні вказала лише найнижчу зарплату в структурі цього відомства. У відповідній постанові Кабміну вказані оклади всього керівництва Офісу генпрокурора. Скажімо, в генпрокурора Руслана Рябошапки він становить 93648 грн, у його першого заступника – 89326 грн, у заступників – 86445 грн, у начальників департаментів – 40341 грн.

Водночас та ж постанова уряду дозволяє керівникам органів прокуратури встановлювати працівникам надбавки за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої роботи розміром до 100% посадового окладу. Тобто оклад може подвоїтися.

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції