Новим суддею КСУ може стати спеціаліст із будівництва саун і басейнів

Новим суддею КСУ може стати лауреат Державної премії в галузі архітектури Антон Чернушенко. Премію Чернушенко отримав за активну участь у будівництві будівлі Апеляційного суду.

На Х позачерговому з'їзді суддів України, який скликано на 16 вересня, будуть призначатися судді Конституційного Суду за квотою з'їзду суддів. Замість суддів, які звільнилися з КС за власним бажанням, зокрема, пропонується призначити до Конституційного Суду голову Апеляційного суду м. Києва, лауреата Державної премії в галузі архітектури Антона Чернушенка. Чернушенко за повідомленням ЗМІ, отримав державну премію за активну участь у будівництві будівлі Апеляційного суду, де знайшлося місце для сауни, басейну, тренажерного залу для суддів.

Крім того, за інформацією ЗМІ, замість вибулих суддів, на посади членів КС пропонуються: суддя Апеляційного суду Луганської області Михайло Запорожець та суддя Апеляційного суду Харківської області Михайло Гультай.

Нагадаємо, Конституційний Суд 9 вересня припинив повноваження суддів Івана Домбровського, Ярослави Мачужак і Анатолія Дідковського, які написали заяви про звільнення за власним бажанням. Ще раніше, 2 вересня, КС ухвалив рішення про припинення повноважень судді В'ячеслава Джуня.

Суддя Конституційного Суду Мачужак вважає, що рішення про звільнення трьох суддів КС пов'язане з майбутнім розглядом питання про конституційність політреформи 2004 року. Мачужак додала, що сьогодні складається враження, що певні політичні сили хочуть змінити склад суду під певну політичну ситуацію.

Читайте також:

КС звільнив трьох нелояльних до влади суддів

Опозиція оскаржить судову реформу Януковича у КС

Рада відмовилась звільнити суддів КС, які дозволили існування коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: