Новинний канал Ukraine Today транслюватимуть в Україні, Європі та Америці

Дата публікації
Перегляди
5549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новинний канал Ukraine Today транслюватимуть в Україні, Європі та Америці

Іноземні журналісти розповідатимуть про події в Україні

Усе мовлення вестиметься англійською, з часом додасться і російська мова.

1+1 Media повним ходом готує запуск міжнародного новинного каналу Ukraine Today, де усе мовлення вестиметься англійською, а згодом і російською мовами, йдеться в ТСН.19:30.

Потенційні ведучі - виключно англомовні журналісти. Саме з вуст іноземців світ отримає доступ до реальних фактів та подій у нашій країні. Генеральний продюсер телеканалу Тетяна Пушнова каже, на початковому етапі ведучих у кадрі не буде - це будуть цілодобові новини.

"Новини про Україну, про Європу, про міжнародну політику. Новини культури, спорту, економіки, звичайно, з акцентом на українських подіях. Але ми не зациклюємось лише на Україні. Хочемо стати голосом нової Європи. Тієї Європи, яка відстоює європейські цінності", - ділиться генеральний продюсер.

У редакції кипить робота над першим випуском. Новини транслюватимуть для Європи та США через супутникові та кабельні мережі. Головний редактор каналу Пітер Дікенсон каже, на інших континентах думки українців про події в Україні майже не знають.

1+1 media запускає міжнародний новинний канал Ukraine Today

1+1 media запускає міжнародний новинний канал Ukraine Today

"За останній рік Україна часто була світовою новиною, і ми багато чули про Україну, але дуже мало чули українців", - каже Дікенсон.

Генеральний директор 1+1 Media Олександр Ткаченко переконаний, коли Україна перебуває у стані інформаційної війни з Росією, створення такого каналу зможе дати відповідь агресору.

"Старт такої ідеї полягає в тому, аби цивілізованими європейськими методами розповісти, що ж насправді відбувається. Не тільки в Україні, а навколо - в самій Росії, в пострадянському просторі. Для того, щоб був створений за європейськими стандартами інформаційний канал, який є не просто альтернативою, а розповідає все, як відбувається в цій частині світу", - заявляє Ткаченко.

Нагадаємо, з 11 серпня канал Ukraine Today запрацює у тестовому режимі, а з 24 - мовлення відбуватиметься у повному обсязі.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5549
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація