Новинський накинувся у монастирі на помічника померлого глави УПЦ МП

Архієпископ - у стані нервового зриву.

У Корецькому жіночому православному монастирі, що у Рівненській області, стався конфлікт між народним депутатом Вадимом Новинським і архієпископом Переяслава-Хмельницького і Вишневського, колишнім референтом померлого митрополита УПЦ МП Володимира Олександром (Драбинком).

На запитання журналіста ТСН про те, чи відповідає дійсності інформація про те, що нардеп накинувся, Драбинко заявив: "Факт події я підтверджую".

За його словами, сутичка сталася під час вшанування однієї з ікон монастиря.

Сам Драбинко наразі приїхав до Києва. Він повідомив, що перебуває у фактично стані нервового зриву і подав відповідну заяву до поліції.

При цьому розповідати будь-які подробиці архієпископ відмовився і порадив звернутися до свого адвоката.

Зазначимо, після смерті митрополита Володимира архієпископ Олександр фактично був позбавлений будь-якого впливу в УПЦ МП. Коментуючи заяву чинного глави Московського патріархату в Україні Онуфрія про категоричну відмову правити службу українською мовою, Драбинко заявив: "У нас у храмі, з благословення покійного Блаженнішого Митрополита Володимира, відбувалося богослужіння українською мовою, українською мовою ми його здійснюємо і будемо здійснювати. Це право у нас було, що б не говорили".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: