Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новітні технології асфальтування: У Чернівцях відзняли як дорожню латку трамбують чоботами

Новітні технології асфальтування: У Чернівцях відзняли як дорожню латку трамбують чоботами

Комунальники запевняють, що до початку зйомки все провели за технологією.

Асфальтувальні чоботи. У Чернівцях очевидець зняв на камеру, як комунальники латають ямя на дорозі і це відео підірвало мережу. Один вигрібає асфальтову суміш з машини лопатою, інший втоптує її у вибоїну ногами. До того ж,  роблять це у вологу погоду, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Відео ремонту дороги, під час якого комунальник ногами розрівнює асфальт, за добу набрало майже тисячу репостів та десятки коментарів. Чернівчани в дописах  – обурюються, та губляться в здогадках, що це за нова технологія латання ям.

Олександр тиждень тому влетів у яму посеред цієї вулиці – лопнуло колесо та погнувся диск. Коли ж зупинився та увімкнув аварійку, побачив на узбіччі ще кілька машин, усі вони вскочили у цю ж вибоїну.

«Я був шостим, після мене ще три машини. Весело було. У деяких по два колеса, хлопці викликали знайомих, для того щоб виїхати звідси 29 грудня», - розповідає Олександр.

Відео Мережу підірвало відео ремонту дороги, під час якого комунальник ногами розрівнює асфальт

У Чернівцях очевидець зняв на камеру, як комунальники латають ями до дорозі. Один вигрібає асфальтову суміш з машини лопатою, інший - втоптує її у вибоїну ногами. До того ж, роблять це у вологу погоду. Про всі особливості цієї технології - у сюжеті ТСН.

Мережу підірвало відео ремонту дороги, під час якого комунальник ногами розрівнює асфальт

Водії викликали поліцію – екіпаж, що приїхав на виклик, обгородив яму стрічку, у провалля ж встромили гілку з дерева неподалік.

Після масової аварії патрульні звернулися до комунальників, аби ті засипали ями, які наражають водіїв на небезпеку. На аварійну ділянку пригнали газель з асфальтним боєм та кількох працівників. Саме їхню роботу і зафільмував очевидець.

У комунальному підприємстві, яке й засипало ями, кажуть - асфальт ущільнювали спеціальною вібротрамбовкою, але цей процес на відео не потрапив. І грошей на такий ремонт майже не витрачають. Утім, робітнику, який ногам втоптував асфальт, сьогодні виписали догану – мовляв, міг би скористатися лопатою. А скільки часу протримається латка, кажуть, залежатиме від погоди.

Капітально цю дорогу ремонтували лише 5 років тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції