Новий адвокат ГРУвця Александрова не думає, що на нього тиснутимуть, як на Грабовського

Рибін впевнений, що справа про вбивство колеги буде швидко розслідувана.

Новий адвокат ГРУвця Олександра Александрова Валентин Рибін шокований оприлюдненим військовою прокуратурою відео, на якому Юрій Грабовський відмовляється захищати в суді росіянина. Про це Рибін розповів кореспонденту ТСН.

"Насправді мені важко коментувати дане відео. Тому що це жахливо. Данно відео жахливо і те, що Юра на цьому відео говорить я впевнений, що він це говорить крім своєї волі", - каже Рибін.

Втім, на думку адвоката, до планів злочинців входило опублікувати це відео пізніше. У тому, що відео вже було виявлене оперативниками, Рибін бачить велику заслугу слідчих і висловлює впевненість, що невдовзі справу буде розслідувано, а мотиви замовників злочину стануть відомі.

Нині Рибін знайомиться із матеріалами справи свого нового підзахисного і каже, що не має жодної особистої зацікавленості у цьому процесі. Лише виконує свій професійний обов'язок, як і з будь-яким іншим підзахисним. Зауважує, що на вшанування пам'яті Грабовського має сумлінно вести справу.

"Ніякого тиску на мене не здійснюється. І я вважаю, що і не буде здійснюватися. Тому що мої дії не можуть викликати ні в кого ані роздратування, ані бажання якимось чином звести зі мною рахунки. Я відкритий і готовий працювати", - запевнив адвокат.

Адвокат Валентин Рибін долучився до справи Александрова 21 березня, коли Грабовський вже пропустив кілька засідань. Рибін попросив перенести засідання для ознайомлення з матеріалами справи. 

Нагадаємо, 10 березня Національна поліція України почала розшукувати зниклого адвоката ГРУвця Олександра Александрова Юрія Грабовського. 9 березня Грабовський повинен був з'явитися на засідання суду по справі Александрова і Єрофєєва, однак через його відсутність засідання було перенесено.

Тіло зниклого захисника російського ГРУвця Олександра Александрова знайшли в Черкаській області. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вбивство було добре профінансовано та ретельно сплановано.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

ВідеоПрокуратура оприлюднила відео з адвокатом Грабовським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: