Новий член Нацради з телебачення озвучив свої очікування від роботи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зіневич сподівається добитися зміни законодавства задля оперативнішої реакції на порушення в ефірах.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має швидше реагувати на інформаційні загрози. Так вважає новий її член Юрій Зіневич, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Колишнього адвоката призначили на посаду минулого тижня президентським указом. Зіневич одразу заперечив чутки про зв'язок із Ігорем Коломойським, оскільки працював в юридичному відділі на каналі 1+1 ще наприкінці 1990-х, коли канал належав іншому власнику. Тому обіцяє неупереджено працювати на новій посаді.

Відео Нацрада має швидше реагувати на інформаційні загрози, а тому потрібні зміни у законах – Юрій Зіневич

Колишнього адвоката призначили на посаду минулого тижня президентським указом. Юрій Зіневич одразу заперечив чутки про зв'язок із Ігорем Коломойським, оскільки працював в юридичному відділі на каналі "1+1" ще наприкінці 90-х. Тому обіцяє неупереджено працювати на новій посаді.  

Нацрада має швидше реагувати на інформаційні загрози, а тому потрібні зміни у законах – Юрій Зіневич

Юрист переконаний, що повноваження регулятора потрібно розширювати, проте в жодному разі Нацрада не має перетворюватись на каральний орган – необхідна можливість оперативніше реагувати на порушення законодавства в медіапросторі, оскільки судові процеси затягуються на роки. "Було б доцільним, щоб законодавці внесли зміни у кодекс адміністративного судочинства щодо невідкладного розгляду судових справ за поданням Нацради про позбавлення ліцензії", - вважає Зіневич.

Як уже повідомлялося, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не володіє доказами зв'язку кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука з телеканалами NewsOne, ZIK і "112". Про це заявила заступник голови ради Уляна Фещук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції