Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

У планах сина міністра Олексія Толстоухова, якого призначили новим директором зоопарку, - реконструкція слоновника, закупівля якісних кормів для тварин і звільнення в адміністрації.

Новий директор київського зоопарку Олексій Толстоухов, який має приступити до своїх обов'язків через тиждень, зараз займається закупівлею кормів для тварин, у поганій якості яких дорікали колишньому керівництву.

Як розповів Толстоухов, у першу чергу він збирається зайнятися слоновником. "Слоновник зараз в аварійному стані, наступного року ми обов'язково почнемо його реконструкцію. І тільки після того, як будуть створені відповідні умови для нормального проживання тварин, ми одразу купимо слона", - зазначив він.

За словами співробітників звіринцю, наразі умови у слоновнику жахливі. "Це темне приміщення з бетону, де тварина стоїть під краплями холодної води", - розповіли вони.

Нагадаємо, єдиний в київському зоопарку слон Бой помер на початку цього року.

Крім слоновника у планах Толстоухова - реконструкція ведмежатника і житла для мавп.

"Вже наступного тижня я зустрічаюся з підрядниками з ведмежатника і разом з архітекторами робимо проект майбутнього "житла" мавп", - розповів Толстоухов.

Поки що новий директор не готовий сказати, як саме зміниться склад співробітників зоопарку.

"Запевняю, що в зоочастині ніхто не напише заяви. А ось в адміністрації зоопарку будуть звільнення - полетить не одна голова", - пообіцяв він.

Толстоухов не виключає, що вже наступного року в зоопарку можуть з'явитися нові атракціони і кафе, які прибрали торік через те, що їхній шум лякав звірів.

31-річний Олексій Толстоухов - не тільки син міністра КМУ Анатолія Толстоухова, а й ветеринар за освітою.

Коли він був штатним ветеринаром зоопарку, то чотири місяці в 2008 році навіть обіймав посаду в.о. директора звіринця, поки не призначили Світлану Берзіну. Після чого він залишився працювати звичайним ветеринаром.

Утім, як з'ясували журналісти, за часів його керування у зоопарку загинув ведмідь Чиполліно. Але Толстоухов зв'язок між своїм керівництвом і смертю тварини заперечує. "Він помер від цирозу печінки. Це підтвердили експертизи", - казав він.

Нагадаємо, вже колишній директор зоопарку Світлана Берзіна потрапила до Топ-5 найгірших керівників звіринців у світі в рейтингу "Директорів цих зоопарків треба посадити у в'язницю".

Київський зоопарк захисники тварин визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Тільки за останній рік в столиці Україні загинули бізон, амурський тигр, ведмідь, зебра, броненосець, 13 великих пернатих і кінь Пржевальського. Найбільш гучною виявилася смерть слона Боя, найбільшого індійського слона серед всіх європейських зоопарків.

Читайте також:

Директором Київського зоопарку призначили сина міністра

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Через борги у Київському зоопарку замерзають тварини

У київському зоопарку не виявили порушень: "тварини мерли випадково"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: