Новий генконсул Росії у Львові похвалився, що перекладач йому не потрібен

Новопризначений генконсул Росії у Львові Олег Астахов одразу ж запевнив, що дуже поважає українську мову. Але поки що розмовлятиме російською.

Новопризначений генеральний консул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що дуже поважає українську мову і перекладач йому не потрібен, але, поки він не опанує її добре, розмовлятиме російською.

"Настільки добре, наскільки володіє українською мовою Євген Федорович (Євген Гузєєв – його попередник, відомий скандальними заявами щодо української мови - прим. ред.), я не володію. Але я одразу заявлю одну прекрасну річ: я дуже поважаю українську мову, мені не потрібен перекладач з української на російську", - запевнив Астахов.

"Я буду говорити українською мовою тоді, коли я буду принаймні наполовину говорити так, як говорить Євген Федорович за якістю мови. Я її занадто поважаю, щоб говорити нею погано", - додав він.

Дипломат також зазначив, що всі зустрічі, які в нього відбулися протягом останнього тижня в місті, відзначилися особливим позитивом. "Не було жодної негативної нотки. Я дякую львів'янам за той позитив, який на мене навалився", - сказав консул.

Нагадаємо, новий генконсул РФ Олег Астахов прибув до Львова 23 березня. До нього на цій посаді працював Євген Гузєєв, який прославився своїми скандальними заявами щодо української мови.

Зокрема, він заявляв, що українську мову завезли до Львова більшовики у 40-х роках ХХ сторіччя, а "проект "Україна" створила Австрія, щоб відділити Україну від Росії.

Після цього Львівська обласна рада звернулася до МЗС з вимогою оголосити Гузєєва персоною нон-грата в Україні.

Читайте також:

Фаріон відповіла генконсулу РФ: це ми вас, москалів, створили

Генконсул РФ навів докази, що українську мову до Львова завезли більшовики

Свободівець та регіонал влаштували "мордобій" з матюками

Азаров: я достатньою мірою володію українською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: