Новий глава патрульної поліції Львова розповів про свої перші кроки на посаді

Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий глава патрульної поліції Львова розповів про свої перші кроки на посаді

Зозуля хоче запровадити нові методи управління у поліції Львова / Фото: Facebook/Арсен Аваков

Поліцейські вийдуть на вулиці вже 23 серпня. 

Новопризначений глава патрульної поліції Львова Юрій Зозуля дав перше інтерв'ю на новій посаді. 

За словами головного патрульного, робота поліцейських має бути основана на досвіді, який отримали столичні правоохоронці.

"Ідей дуже багато. Просто якось озвучувати зараз ці ідеї… Маємо почати з самого низу, з самого початку, як у Києві. Треба, щоб люди почали виконувати базові функції свої… Ловити злочинців, наводити порядок у місті. Згодом, сподіваюся, можна буде запроваджувати нові методи роботи управління правоохоронної діяльності. Вважаю, що поки про це зарано говорити", - заявив Зозуля.

Він із посмішкою згадав ситуації, які найбільше йому запам'яталися під час роботи патрульним у Києві, зокрема і історію із затриманням нардепа Сергія Мельничука.

"Запам'ятовуються найбільше звичайні речі… Якісь аварії, ситуації на вулиці, якісь бійки, якісь пограбування. Такі речі запам'ятовуються набагато більше… Спілкування з цікавими людьми, з депутатами, чи ще з кимось, окрім того, що це звичайна робота, це ще й просто історії для того, щоби згадати та посміхнутися", - додав очільник львівської патрульної служби.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
1093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація