Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий голова Служби зовнішньої розвідки запевняє, що Порошенко не звільнив скандального Семочка

Семочко де-факто перебуває на військовій службі.

Експрезидент України Петро Порошенко заявив про звільнення скандального Сергія Семочка з посади заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР), але так і не звільнив.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів новопризначений голова зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв.

Коментуючи чутки про те, що Семочко досі іноді приїжджає до СЗР, Бухарєв сказав:

"Звісно, приїжджає, адже Петро Олексійович насправді злукавив, Семочко де-факто перебуває на військовій службі у розпорядженні Служби зовнішньої розвідки. Оголосив про звільнення, але не звільнив. Ну що ж, будемо вирішувати цю проблему".

Нагадаємо, журналісти програми "Наші гроші" опублікували сюжет про заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочка. У ньому зокрема повідомляється, що під керівництвом Семочка від фармакологічних компаній стали вимагати проводити тендери, а фактично у бізнесу просто вимагали "відкати" за можливість закупити ліки. Розслідувачі також показали дорогі будинки і автомобіль Land Cruiser, які нібито належать Семочку. У сюжеті йдеться і про те, що родичі Семочка мають російське громадянство і бізнес в анексованому Криму.

Після цього Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сам контррозвідник заперечив, що йому належить нерухомість під Києвом вартістю 200 млн грн. Також посадовець заперечив, що він та його дружина мають російське громадянство.

14 квітня Порошенко своїм указом звільнив Семочка з посади.

ВідеоПрезидент звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Семочка

Про це Петро Порошенко заявив у неділю на "Олімпійському", де чекав на дебати свого конкурента Володимира Зеленського. Раніше журналісти оприлюднили розслідування, в якому йшлося про три будинки вартістю близько восьми мільйонів доларів, якими володіє родина Семочка. Родичі Семочка також регулярно навідуються до анексованого Криму. Контррозвідка підтвердила: дружина та дочка розвідника-багатія мають російське громадянство.    

Президент звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Семочка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції