Новий керівник "Укрзалізниці" не знає розміру своєї зарплатні

Чи отримуватиме він стільки ж, скільки й Бальчун, наразі невідомо.

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку. Рік і три місяці він очолював стратегічне підприємтво, а посаду залишив, за офіційною версією, через сімейні обставини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поляк не прийшов на останнє засідання Кабміну, де розглядалася його заява. "Сьогодні ми розглянемо заяву Войчеха Балчуна про звільнення. Він прийняв це рішення абсолютно самостійно, це його рішення, я його рішення поважаю", - наголосив прем'єр Володимир Гройсман. Він позитивно відгукнувся про посадовця, котрий вирушив додому – до Варшави. "Можу зазначити, що за цей рік, хто би що не казав, але в залізниці відбулися, в тому числі, і позитивні зміни. Я хочу подякувати йому за роботу, він працював у достатньо складних умовах, це складне підприємство", - наголосив керівник уряду.

ВідеоКерівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку

Протилежну оцінку Бальчуну дає міністр інфраструктури Володимир Омелян, який навіть пообіцяв хильнути шампанського з нагоди відставки голови "Укрзалізниці". Їхній посадовий конфлікт вичерпано, але прощатися зарано. "Буде ще багато різних справ. Ви знаєте, було звернення Генеральної прокуратури, НАБУ, Нацполіції щодо тих порушень, які були в системі залізниці протягом останнього періоду", - заявив профільний міністр. Його підтримав генпрокурор Юрій Луценко, котрий нещодавно просив Гройсмана звільнити польського менеджера, адже "Укрзалізниця" фігурує в 90 кримінальних проваджень, які стосуються розкрадання і привласнення майна та зловживання службовим становищем, а керівник замість керувати – прогулював роботу.

При цьому гроші за роботу Бальчун отримував чималі – без малого півмільйона гривень на місяць. Новий тимчасовий виконувач обов'язків директора "Укрзалізниці" Євген Кравцов не знає, яка буде зарплата в нього. Але має намір керувати, допоки не відбудеться конкурс, на якому оберуть нового постійного менеджера.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: