Новий керівник "Укрзалізниці" не знає розміру своєї зарплатні

Чи отримуватиме він стільки ж, скільки й Бальчун, наразі невідомо.

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку. Рік і три місяці він очолював стратегічне підприємтво, а посаду залишив, за офіційною версією, через сімейні обставини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поляк не прийшов на останнє засідання Кабміну, де розглядалася його заява. "Сьогодні ми розглянемо заяву Войчеха Балчуна про звільнення. Він прийняв це рішення абсолютно самостійно, це його рішення, я його рішення поважаю", - наголосив прем'єр Володимир Гройсман. Він позитивно відгукнувся про посадовця, котрий вирушив додому – до Варшави. "Можу зазначити, що за цей рік, хто би що не казав, але в залізниці відбулися, в тому числі, і позитивні зміни. Я хочу подякувати йому за роботу, він працював у достатньо складних умовах, це складне підприємство", - наголосив керівник уряду.

ВідеоКерівник "Укрзалізниці" Войцех Бальчун пішов у відставку

Протилежну оцінку Бальчуну дає міністр інфраструктури Володимир Омелян, який навіть пообіцяв хильнути шампанського з нагоди відставки голови "Укрзалізниці". Їхній посадовий конфлікт вичерпано, але прощатися зарано. "Буде ще багато різних справ. Ви знаєте, було звернення Генеральної прокуратури, НАБУ, Нацполіції щодо тих порушень, які були в системі залізниці протягом останнього періоду", - заявив профільний міністр. Його підтримав генпрокурор Юрій Луценко, котрий нещодавно просив Гройсмана звільнити польського менеджера, адже "Укрзалізниця" фігурує в 90 кримінальних проваджень, які стосуються розкрадання і привласнення майна та зловживання службовим становищем, а керівник замість керувати – прогулював роботу.

При цьому гроші за роботу Бальчун отримував чималі – без малого півмільйона гривень на місяць. Новий тимчасовий виконувач обов'язків директора "Укрзалізниці" Євген Кравцов не знає, яка буде зарплата в нього. Але має намір керувати, допоки не відбудеться конкурс, на якому оберуть нового постійного менеджера.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар