Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Під час неформального саміту у Криму Янукович зустрічав гостей на ганку Лівадійського палацу на тлі прапора України, який був вивішений неправильно: вгору жовтою, а не синьою смугою.

Під час неформального саміту президентів країн СНД у Криму, який відбувся 10 липня, стався конфуз. Віктор Янукович зустрічав гостей на тлі перевернутого прапора.

Нагадаємо, на саміт приїхали президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, Білорусі Олександр Лукашенко, Азербайджану Ільхам Алієв, Вірменії Серж Саргсян, Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Всіх своїх гостей президент зустрічав на ганку Лівадійського палацу. Згідно з протоколом, Янукович потиснув руку кожному президенту і сфотографувався з ним на тлі національних прапорів країн-учасниць СНД. Саме з останнім пунктом і виникла проблема.

Як виявилося, прапор України був вивішений неправильно: вгору жовтою, а не синьою смугою.

Нагадаємо, аналогічний ляп стався три роки тому, коли на обкладинці презентованої книги за авторством Януковича "... І рік при владі. Віктор Янукович: Від кризи - до економічного зростання" був зображений перевернений прапор.

Нагадаємо, неформальний саміт проходив у великому білому залі, який у часи Миколи ІІ був їдальнею. Там напередодні встановили прапори 9 країн. Для туристів вхід до палацу закритий.

Читайте також:

Янукович заплутався у слові "вувузела"

Янукович припустився конфузу щодо Гілларі Клінтон

Янукович оконфузився на міжнародному рівні (відео)

ВідеоЯнукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: