Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий лідер на ринку шампанських вин України Marengo потіснив колишніх лідерів і представив шампанське формату магнум

Компанія Святослава Нечитайла "Баядера Груп" підтвердила статус найбільшого алкогольного холдингу країни, ставши лідером тепер і з продажів шампанських та ігристих вин.

Згідно з даними міжнародної дослідницької компанії RTRI Marengo - шампанське № 1 в Україні з часткою 11,3% ринку.

 

Ukraine Total, Sales Value mln UAH

 

 

 

 

 

 

O/N 16

D/J 16

F/M 17

A/M 17

J/J 17

A/S 17

1

Marengo

10,3%

10,9%

11,5%

11,8%

10,8%

11,3%

2

Artemivske

12,2%

14,3%

12,4%

9,7%

9,2%

8,8%

3

Oreanda

8,6%

6,9%

5,9%

6,3%

7,4%

8,0%

ТМ Marengo - беззмінний лідер ринку вермутів протягом 12 років, якому знадобилося всього 2 роки щоб підкорити і ринок українського шампанського - в 2017 році вже продано майже 5 млн пляшок. Це дозволило бренду стати лідером продажів з часткою 13% в натуральному вираженні і 11% в грошовому.

Marengo

Напередодні піку новорічних продажів бренд Marengo представив шампанське в форматі величезної пляшки магнум (1,5 л). На думку винних експертів, саме магнум - ідеальний розмір для зберігання вин. Магнум забезпечує вину рівне і м'яке дозрівання. Шампанські пляшки такої ємності дорожчі у виробництві - для їх виготовлення потрібно високоякісне скло і складне устаткування. До того ж, шампанські пляшки великої ємності відрізняються і великою масою - скло магнума має витримувати тиск близько 500 кПа (5 атмосфер).

Купажі створюються з винограду кращих європейських сортів: Шардоне, Аліготе, Піно Блан, Піно-грі, Піно-нуар, Рислінг Рейнський, Іршаі Олівер, Совіньон, Трамінер. Виробництво ігристого вина ТМ Marengo відбувається за французькою технологією - методом Шарма. Створюється кращий купаж шампанських вин (ассамбляж), який дозріває в закритих резервуарах, що дозволяє контролювати якість напою протягом усього процесу.

У 2017 році лінійка ігристих вин Marengo поповнилася двома преміальними позиціями - Extra Brut і Moscato, які вже поставляються на експорт в країни Азії та США.

Надмірне споживання алкоголю, алкоголь

Залиште свій коментар

Вибір редакції