Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий очільник "Укрзалізниці" Кравцов розповів, що буде із цінами на квитки

Посадовець планує дискусію із бізнесом стосовно тарифів на вантажні перевезення.

В "Укрзалізниці" повідомили, що до кінця року тарифи на пасажирські залізничні перевезення в Україні не будуть підвищуватися.

Про це заявив тимчасовий виконуювач обов'язків голови ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Що стосується пасажирських перевезень, до кінця року підвищень не планується", - заявив він.

За його словами, в найближчі дні планує провести дискусію з українським бізнесом щодо індексації тарифів на вантажні перевезення до кінця поточного року.

"Моє завдання – зробити "Укрзалізницю" партнером української промисловості, на рівних партнерських умовах. З наступного року ми маємо перейти до нової системи тарифоутворення, яка буде прогнозованою для бізнесу і прив'язаною до об'єктивних індексів", – резюмував посадовець.

Нагадаємо, керівник державної "Укрзалізниці" Войцех Балчун написав заяву про звільнення. Її мали розглянути на сьогоднішньому засідання Кабміну. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Основним кандидатом на в.о. керівника був перший заступник міністра інфраструктури та керівник наглядової ради "Укрзалізниці" Євген Кравцов. Саме він перед призначенням Балчуна тимчасово керував "Укрзалізницею".

Гройсман сподівається, що Балчун залишиться радником нового керівника "Укрзалізниці". А причиною звільнення відставки глава уряду назвав "особисті обставини Балчуна". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції