Новий посол України в РФ прибув до Москви

Новий посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко приземлився в "Шереметьєво".

Новий надзвичайний і повноважний посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко прибув до Москви.

Літак, на якому прилетів Єльченко, приземлився в аеропорту "Шереметьєво".

Нагадаємо, 30 червня президент Віктор Янукович підписав указ про звільнення Єльченка з посади Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні.

2 липня президент призначив Єльченка надзвичайним і повноважним послом України в РФ.

Посада посла України в Росії залишалася вакантною з березня цього року, після того, як Костянтин Грищенко став міністром закордонних справ.

Володимир Єльченко має 29-річний стаж дипломатичної служби. Обіймав різні керівні посади в МЗС, курирував взаємодію з міжнародними організаціями, керував постійним представництвом України в ООН. У 2003-2005 роках - перший заступник міністра закордонних справ. З 2006 року - глава постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

У кар'єрі Володимира Єльченко, як згадали журналісти, був лише один неприємний епізод. У грудні 2006 року тодішній міністр транспорту Микола Рудьковський запросив до України лідерів туркменської опозиції, що призвело до різкого погіршення взаємин Києва та Ашхабада. Візи туркменам в терміновому порядку - вночі - видав посол України в Австрії Володимир Єльченко, який телефоном отримав запевнення Рудьковського в тому, що це рішення узгоджене з керівництвом країни. Після "туркменського скандалу" Єльченка звільнили з посади посла.

Читайте також:

Янукович призначив нового посла в Росії

У Раді затвердили кандидатури 16 послів

Черномирдін: українця від росіянина по пиці не відрізниш

Глава МЗС: без нормалізації відносин з Росією європейська інтеграція України не має шансу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: