Новий посол в Росії зізнався, що йому до вподоби московський "двіжняк"

Дипломат каже, що його не лякає обсяг роботи в Москві, оскільки він має досвід роботи на багатьох посадах.

Новий посол України в РФ Володимир Єльченко розповів, що йому подобається призначення, бо він любить московський "двіжняк".

Відповідаючи на запитання, чи не шкодує він про переїзд із Відня, Єльченко зазначив, що Москву з Віднем порівнювати складно, а то і взагалі неможливо. "Відень, на мою приватну думку, - це більше місто для пенсіонерів, Москва - це "екшн", "драйв" і "двіжняк". Ці молодіжні слова більше характеризують Москву як місто. Мені подобається таке місто", - зізнався посол.

"Я у Москві не жив так довго як у Відні, але бував тут десятки разів, останній раз - у 2004 році, коли був куратором українсько-російських відносин. Проблеми з тих пір залишилися ті ж - час їх не вилікував", - сказав він.

Єльченко наголосив, що більш важливого партнера для України, ніж Росія на сьогодні немає. "Я чудово розумію, що на сьогодні для України більш важливого і тісної партнера, ніж Російська Федерація бути не може", - зазначив він.

"Так, у нас є свої пріоритети, які можуть відрізнятися від бачення РФ. Але я думаю, що обидві наші країни прекрасно розуміють, що ми обидві (країни) - головні партнери один одного. І це дуже приємно усвідомлювати", - сказав Єльченко, відзначивши, що в таких умовах послу легше працювати.

Він додав, що його не лякає обсяг роботи в Москві, оскільки він має досвід роботи на багатьох посадах.

"Я дуже радий цьому призначенню. Якоюсь мірою воно було несподіваним, якоюсь - очікуваним. Мені було дуже приємно, що нова влада в Україні довірила цю посаду. Я чудово розумію і віддаю собі звіт у тому, що це найважливіший посольський пост в Україні, як і в багатьох інших країнах. Росія - є Росія ", - сказав дипломат.

Як повідомлялося, новий надзвичайний і повноважний посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко прибув до Москви 20 липня.

Єльченко має 29-річний стаж дипломатичної служби. Обіймав різні керівні посади в МЗС, курирував взаємодію з міжнародними організаціями, керував постійним представництвом України в ООН. У 2003-2005 роках - перший заступник міністра закордонних справ. З 2006 року - глава постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

Читайте також:

Готується до підписання ще один україно-російський договір

Азаров вчергове збирається відвідати Москву

Янукович розповів новому послу, як треба дружити з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: