Новий співробітник податкової недавно мав проблеми з цим відомством

Власник декількох хлібзаводів Василь Гаврилюк одержав високу посаду в податковій адміністрації, яка раніше виявила порушення на його підприємствах і матеріали перевірки передала в прокуратуру.

Колишній депутат і власник декількох хлібзаводів Василь Гаврилюк одержав високу посаду в Державній податковій адміністрації. Новий співробітник податкової адміністрації в недавньому минулому і сам мав проблеми з цим відомством, пише газета "Дело".

Як раніше повідомив заступник начальника полтавської податкової Віктор Книш, за результатами перевірки підприємства була виявлена заборгованість по зарплаті і матеріали перевірки були передані в міську прокуратуру, де і порушили кримінальну справу за несвоєчасну виплату зарплати працівникам хлібокомбіната.

Про призначення в Державну податкову адміністрацію повідомив сам Василь Гаврилюк у своєму блозі.

"У минулий четвер мене офіційно призначили на посаду директора Департаменту розвитку і модернізації державної податкової служби Державної податкової адміністрації України" - написав бізнесмен.

Гаврилюк контролює ринок хліба в Полтавській області. Він є акціонером і главою наглядової ради ВАТ "Полтавський хлібокомбінат", до складу якого входить три хлібозаводи - №1, №3 та Кохновський хлібокомбінат у Кременчуці. Раніше він працював у структурі "Хліб України" у Полтавській області.

Читайте також:

Податкова зібрала грошей на 28% більше, ніж минулого року

В Україні пропонують ліквідувати податкову міліцію

Податкова неофіційно наказала "вижимати" бізнес по максимуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: