Новий витік пального із напівзатонулого танкера "Делфі" дістався місцевих пляжів

Новий витік пального із напівзатонулого танкера "Делфі" дістався місцевих пляжів

Масляниста плівка вкрила пляжну зону.

Черговий витік пального із напівзатонулого танкера "Делфі" цього разу дістався берега і масляниста плівка вкрила всю пляжну зону поблизу.

Забруднення морської води зняв на відео місцевий еколог.

На його думку, причиною витоку стало порушення технології  встановлення захисних бонів. Хвилі змили нафтопродукти раніше, ніж устиг подіяти спеціальний сорбент."Нафтопродукти вийшли за межі обмеження бонами і ось ми бачимо стан  пляжної зони, повністю все забруднено. Звідси чітко видно, що виходить ось ця плівка і вона вся надходить до пляжної зони", - описує стан еколог. 

Тим часом Адміністрація морських портів отримала право на переміщення судна –  суд наклав на "Делфі" арешт.

Роботи на пляжі "Дельфін" тривають. Спеціальною баржею з місця вивозять уламки металоконструкцій та шматки обірваної обшивки.

Відео "Делфі": на танкері стався новий витік пального

Новий витік пального із напівзатонулого танкера "Делфі". Цього разу масна плівка дісталася берега. Забруднення морської води зафільмував місцевий еколог. На його думку, причиною витоку стало порушення технології  встановлення захисних бонів. Хвилі змили нафтопродукти з раніше, ніж устиг подіяти спеціальний сорбент. Тим часом Адміністрація морських портів отримала право на переміщення судна –  суд наклав на "Делфі" арешт. Роботи на пляжі "Дельфін" тривають. Спеціальною баржею з місця вивозять уламки металоконструкцій та шматки обірваної обшивки.    

"Делфі": на танкері стався новий витік пального

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів