Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий військовий прокурор Віктор Чумак анонсував розслідування Іловайської трагедії

Новий військовий прокурор Віктор Чумак анонсував розслідування Іловайської трагедії

Він запевнив, що розслідування буде "ретельним".

Новий головний військовий прокурор Віктор Чумак анонсував розслідування причин, які призвели до Іловайського котла у зоні проведення антитерористичної операції на Донеччині 2014 року. 

Про це він заявив в ефірі токшоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Іловайська трагедія і все, що відбувалося тоді в Іловайську, буде розслідувано і буде розслідувано дуже ретельно. Політики можуть одразу давати оцінки, це зрада чи інше. У прокурора немає такого права і тому кваліфікація того, що там відбулося, буде і вона буде відповідати кримінальному та кримінально-процесуальному законодавству", – сказав Віктор Чумак.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. Вони зазнали значних втрат. За офіційними даними, загинули 366 українських військових, 249 поранено, 128 взято в полон та 158 зниклих безвісти. Разом з тим, парламентська ТСК з розслідування трагедії оцінює загальні втрати українських військ у тисячу осіб. Крім того, сили АТО за час боїв під Іловайськом втратили військової техніки на майже 300 млн грн.

Відео Життя після Іловайська: що допомагає рухатись далі бійцям, які вижили  

29 серпня 2014 року - чи не найкривавіша дата новітньої української історії. В цей день в так званому зеленому коридорі російська армія з артилерії і танків розстріляла до трьох сотень людей. Ті, хто пройшов те пекло і вижив, сьогоднішній день називають своїм другим днем народження. За життям одного з таких бійців кілька років слідкує ТСН.  

Життя після Іловайська: що допомагає рухатись далі бійцям, які вижили  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції