Новий всеукраїнський Майдан призначений на 14 травня

14 травня в Україні пройде День Гніву. Стартує акція в Києві, а протести у всіх містах, які приєднаються до акції, почнуться синхронно - в 11.00.

Громадянський рух "Спільна справа" має намір провести 14 травня загальнонаціональний День Гніву. Оголошена всеукраїнська мобілізація всіх соціально-активних громадян, незгодних з діями влади. Акції протесту пройдуть у Києві і у всіх регіонах України.

"Сьогодні необхідно продемонструвати владі реальний рівень суспільної незгоди з її діями, яка накопичилася в суспільстві. Ця акція має стати сигналом того, що ні псевдореформи, ні псевдореформатори України більше не потрібні. З кожним днем життя українців значно погіршується.

Якщо не зупинити цей процес зараз, завтра це буде безглуздо. Швидкість, з якою Україна летить у прірву, не залишає часу для роздумів", - підкреслив лідер організації "Спільна справа" Олександр Данилюк.

"14 травня всі громадяни, яким небайдужа доля України, повинні вийти на вулиці і показати всьому світові, що українці не є мовчазним стадом, яке можна безкарно гнати на забій", - додав Данилюк.

Як повідомляє прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності, протести у всіх містах, які приєднаються до акції, почнуться синхронно - в 11.00.

У Києві протестувальники вийдуть на площу перед Верховною радою, в регіонах - до державних адміністрацій. Для координації дій з підготовки акції створюється оперативний штаб.

Відзначимо, що після підприємницького Майдану в листопаді-грудні минулого року в Україні пройшли акції протесту вчителів, а також Автомайдан - автопробіг через Львів і Луганськ на Київ.

Читайте також:

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Організатори Майдану зібрали чверть мільйона підписів за відставку Януковича

Шістьох активістів "податкового Майдану" віддали під суд

"Автомайдан" дав Януковичу місяць, щоб прибрати Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: