Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий закон про насильство в родині карає тюрмою за примус до аборту

Знущанням юридично визначено не тільки фізичний вплив, але й психологічний тиск.

Домашнє насильство відтепер є кримінальним злочином в Україні. Відповідальність за знущання з близьких передбачає громадські роботи, арешт на 6 місяців або позбавлення волі до 2 років, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Згідно з законом, постраждалою стороною може бути не лише офіційне подружжя і їхні діти, але й партнери в цивільному шлюбі або й розлучені. Домашнє насильство – це не лише фізичне знущання, психологічне і економічне насильство також підпадає під відповідальність. Законодавством вводиться поняття "обмежувальний припис", яке означає, що домашнім тиранам буде заборонено наближатися до жертви впродовж 6 місяців за постановою суду.

ВідеоОбмежувальний припис і позбавлення волі: домашнє насильство визнали кримінальним злочином

Примушення до аборту відтепер карається позбавленням волі до 3 років. Так само сісти за ґрати на той самий термін можна за схиляння до шлюбу або співмешкання проти волі партнера. І за зґвалтування новий закон каратиме до 5 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що у світі щорічно здійснюється близько 25 млн підпільних абортів, п'ята частина з яких призводить до інвалідності жінок. Про це повідомляє Центр новин ООН із посиланням на статистику ВООЗ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції