Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий заступник голови місії ОБСЄ в Україні взявся за виконання обов'язків замість Хуга

Марк Етерінгтон вже обіймав цю посаду у 2014 році.

Від 1 листопада посаду заступника голови спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ замість Александра Хуга обіймає Марк Етерінгтон.

Про це повідомила місія ОБСЄ у Facebook.

"Сьогодні Марк Етерінгтон повертається до спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на посаді заступника голови місії", - йдеться у повідомленні.

В ОБСЄ зазначають, що Марк володіє великим досвідом роботи, оскільки вже обіймав цю посаду від березня по вересень 2014 року. Тим часом він також працював на інших керівних посадах як в країнах, де розгортався конфлікт, так і в постконфліктних країнах, зокрема у Афганістані, Іраку, колишній Югославії і, зовсім нещодавно, Сирії.

Нині керує місією Ертурул Апакан, колишній постійний представник Туреччини в ООН і екс-заступник міністра закордонних справ Туреччини.

Today, Mark Etherington re-joins the OSCE Special Monitoring Mission as Deputy Chief Monitor (DCM). Mark brings a wealth...

Опубликовано OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine Четверг, 1 ноября 2018 г.

Нагадаємо, термін повноважень Хуга завершився 31 жовтня. У структурах ОБСЄ можна працювати не більше десяти років і він досяг цієї межі.

ВідеоУ Держдепі США підтвердили зникнення безпілотника ОБСЄ над окупованою територією Донбасу

Над окупованою територією Донбасу зник безпілотник ОБСЄ, який зафіксував переміщення російського конвою. Це сталося ще в ніч проти суботи, але сьогодні інформацію підтвердила речниця Державного департаменту США. 

У Держдепі США підтвердили зникнення безпілотника ОБСЄ над окупованою територією Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції