Новобогданівку таки розкрадають

Висновку про розкрадання Новобогданівки дійшов Міністр з надзвичайних ситуацій. Нещодавно навіть знайшли сумнозвісних крадіїв.

Просто під час збуту на пункті прийому металу в Мелітополі піймали цими днями тих, хто таки крав зброю на складах у Новобогданівці. 

Оперативну iнформацiю про крадіжки снарядів і ракет у військовій частині правоохоронці, нібито, мали ще у березні. За фактом розкрадань боєприпасів запорізька вiйськова прокуратура порушила кримінальну справу. У злочині пiдозрюють десятьох вiйськових і одного цивільного.

Одним камазом, котрий належить сумнозвісній військовій  частині в Новобогданівці, нібито і вивозили зброю з артилерійського складу. У ангарі  розвантажували та розукомплектовували і звідси ж відвозили далі - на підприємства області для переробки кольорового металу. 

Правоохоронці називають чималу кількість зброї, виявленої на складі. Дві тисячі бронебiйних пiдкалiберних снарядiв, 900 порохових запальників, а також ледь чи не 20 тонн пошкоджених вибухами снарядiв та їх складових із кольорових металiв. Усе це небезпечне добро з військової частини вивозили самі ж солдати.

Міністр з надзвичайних ситуацій каже, що давно підозрював про крадіжки на складах. Мало того - колишні вибухи зброї в Новобогданівці, либонь, були не випадковими. На судові рішення та прокурорські перевірки не зважає: « Виникла підрозра, що вибухи і пожежі на базі могли носити не природній характер, а були сплановані заради того, що не путисти перевірку щодо кількості знаходження боєприпасів і унеможливити перевірки»

З одинадцяти підозрюваних - четверо затримано. Якщо доведуть провину  - можуть отримати до десяти років ув'язнення. Міноборони паралельно проводить своє, службове розслідування, щоб визначити ступінь вини офіцерів.

Тим часом на військових складах нині досі зберігається неймовірна кількість  зброї. До її утилізації цього року так і не бралися, робота ведеться лише  на артскладах у Новобогданівці. Знищення зброї та укладання договорів від Міноборони передано мінпромполітики та національному космічному агентстві. За шість місяців року жодного тендеру не проведено.

новобогданівка (Фото: tehnopolis.dp.ua)
Одним камазом, котрий належить сумнозвісній військовій частині в Новобогданівці, нібито і вивозили зброю з артилерійського складу (Фото: tehnopolis.dp.ua)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: