Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новообраний мер-бютівець відрікся від Тимошенко

Опозиційний депутат, вигравши вибори мера Кременчука, вийшов з "Батьківщини" і пообіцяв працювати у тісній взаємодії з центральною владою.

Олег Бабаєв
exo.in.ua
Депутат від БЮТ Олег Бабаєв
Депутат від БЮТ Олег Бабаєв, якого обрали мером Кременчука, оголосив про вихід з очолюваної Юлією Тимошенко партії "Батьківщина". Про це він заявив на першій сесії новообраної Кременчуцької міськради.

"Для того щоб в одностайній праці нам не заважали ні минулі образи, ні партійні розбіжності, я подаю особистий приклад виключно міського патріотизму", - сказав Бабаєв.

"Оскільки я впевнений і знаю, що ті, хто мене вибрав, голосували не за мою партійну приналежність, і довірили мені відповідальність і турботу про всіх городян, я сьогодні оголошую: найближчим часом я стаю позапартійним", - заявив він.

"Я виходжу з партії "Батьківщина" і складу з себе повноваження керівника міської організації партії "Батьківщина". Мер потрібен не тільки тим, хто симпатизує тій чи іншій партії, і навіть не тільки тим, хто за нього проголосував, мер несе відповідальність за всіх кременчужан і перед усіма кременчужанами", - зазначив Бабаєв.

За словами новообраного мера, "виключно в тісній взаємодії з центральною владою і тільки спираючись на побажання всіх верств населення нашого міста, ми доб'ємося швидкого і справжнього процвітання".

"Учора глава держави дав нам всім дуже ясний сигнал: "Демократія - це не знущання над самими собою. Це такий конструктивний підхід до життя. Маєш конкурентоспроможну програму - будь ласка, реалізуй її, ми можемо створити умови", - сказав він.

Нагадаємо, 11 листопада президент Віктор Янукович пообіцяв жорстко карати опозиційних місцевих керівників, які не вирішуватимуть життєво важливих проблем. "Як голова міста може бути в опозиції? Я йому голову відкручу одразу, якщо він не буде займатися каналізацією, не буде займатися водою і газом. Перспективи не буде. Та й люди терпіти не будуть", - наголосив Янукович.

Читайте також:

Тимошенко оскаржить результати виборів у Європейському суді

Західні ЗМІ: Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського

Янукович "голову відкрутить" мерам, які не займатимуться каналізацією

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції