Новообраний президент у Мережі. Як знайти офіційні сторінки Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЗеКоманда представила сторінки в соцмережах.

Команда Володимира Зеленського розповіла, як знайти офіційні сторінки новообраного президента та партії "Слуга Народу" в соціальних мережах.

У найпопулярнішій соцмережі Facebook офіційна позиція Володимира Зеленського  та "Слуги народу" публікується на сторінках:

Володимир Зеленський (https://www.facebook.com/zelenskiy95)

Зеленський фб
ТСН.ua

Команда Зеленського (https://www.facebook.com/ze2019official)

ЗеКоманда фб
ТСН.ua

У Twitter:

Володимир Зеленський (https://twitter.com/ZelenskyyUa)

Зеленський тв
ТСН.ua

Команда Зеленського (https://twitter.com/zeteam_official)

ЗеКоманда тв
ТСН.ua

На платформі Youtube:

Зе!Президент (https://www.youtube.com/channel/UCp2zBKrqP0ZQF6RN4RJtF2Q)

ЗеКоманда Ютуб
ТСН.ua

Також новообраний президент є в Instagram (https://www.instagram.com/zeteam2019/) та мессенджерах Telegram (https://t.me/ze_team2019) і Viber.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції