Новопризначений начальник Генштабу анонсував кадрові зміни та закликав припинити показуху

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хомчак запевняє, що затягувати зі змінами не буде.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив про те, що не забаром будуть ухвалені певні кадрові рішення.

Про це 23 травня повідомляє УНІАН з посиланням на слова Хомчака після церемонії представлення його військовослужбовцям Збройних сил України

Щодо свого бачення кадрових змін у складі Генштабу, Хомчак зазначив, що вони однозначно будуть. ”Я починаю думати над цим питанням... Однозначно, що кадрові зміни будуть. Вони будуть націлені на краще”, - наголосив він.

Новий начальник Генштабу зауважив, що поки не знає, чи змінить всіх заступників свого попередника та командувачів.

”Я сьогодні починаю заслуховувати посадових осіб, командувачів, заступників, де ми будемо визначатись з внеском кожного, з реальним станом справ і приймати рішення. Я єдине можу сказати, що жодного кадрового рішення не буде прийнято емоційно чи в підходах тих, що ”той мені подобається чи ні”. Жодних особистих стосунків, тільки оцінка результату діяльності, результату стану справ на тій ділянці відповідальності, за яку вони відповідають, і після того прийняття рішення”, - прокоментував Хомчак.

Він також підкреслив, що затягувань в ухваленні кадрових рішень не буде.

”Як тільки я завершу дослуховування, як тільки я прийму посаду... даю пропозиції міністру оборони і категорію, яку назначає президент України. Я думаю, що затягувань в прийнятті кадрових рішень не буде”, - прогнозує він.

Він також закликав "припинити в діяльності посадових осіб Збройних сил України принципи ручного управління ..., подвійні стандарти, підміну понять, окозамилювання, суцільну показуху і уявлення бажаного за дійсне".

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський змінив керівника Генерального штабу Збройних Сил України. Відповідні укази оприлюднені на офіційному сайті глави держави. Документом Віктор Муженко звільняється з посади керівника Генштабу, а на цю посаду призначається Руслан Хомчак.

Хомчаку 51 рік. Він є генерал-лейтенантом ЗСУ, командував штабом сухопутних військ, брав участь у бойових діях на Донбасі.

ВідеоЗеленський призначив генерал-лейтенанта Хомчака начальником Генштабу

Володимир Зеленський звільнив генерала армії Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу. Муженко очолював Генеральний штаб ЗСУ з липня 2014 року. Новопризначений Хомчак - генерал-лейтенант ЗСУ, командувач оперативного командування "Південь", працював у штабі АТО з перших днів.    

Зеленський призначив генерал-лейтенанта Хомчака начальником Генштабу

Залиште свій коментар

Вибір редакції