Новопризначений очільник "Укравтодору" спрогнозував, коли в Україні з’являться перші автобани

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, автобаном стане траса Київ-Одеса.

Новопризначений очільник "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів, що перший автобан в Україні можна чекати в 2023 році.

Про це він повідомив в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua.

За його словами, першим автобаном в Україні стане траса Київ-Одеса, яку планують відремонтувати за 2-3 роки.

"Дивіться, там є ділянка, яка зараз на території Київської області – її ремонт буде завершено повністю наступного року. Є ще ділянки, зараз завершується тендер, там три невеликі ділянки. І є ще одна ділянка, умовно, від кордонів Київської області до Одеси, завтра буде підписана угода із Європейським інвестиційним банком і десь на початку року друга частина цього фінансування буде підписана із ЄБРР. Наступного року разом із банками будуть визначені підрядні організації, які займатимуться реконструкцією. І в 2021 році почнеться реконструкція. Це буде ремонт дороги І категорії – справжній європейський автобан", -  розповів Кубраков.

Він також зазначив, що наступного року планують здійснити масштабне техніко-економічне обґрунтування та проєктування доріг І категорії.

"А через рік будемо розпочинати десь за кошти Дорожнього фонду, а десь залучати фінансування МФО та інвесторів на будівництво цих доріг", - зазначив очільник "Укравтодору".

Нагадаємо, 15 листопада Кабмін визначив переможця на посаду нового голови "Укравтодору". Ним виявився нардеп від "Слуги народу" Олександр Кубраков. 19 листопада його було офіційно представлено колективу держоргану.

Відео Очільник "Укравтодору" обіцяє перетворити трасу "Київ - Одеса" на європейський автобан

Його новий керівник Олександр Кубраков в інтерв’ю ТСН.ua розповів, що вже запланували ремонт та реконструкцію шляху. Завершити все планують за чотири роки. Тоді ж, каже чиновник, в Україні можуть з’явитись і платні дороги. Потенційно цікавими для інвесторів, за оцінками Світового банку, можуть стати траси від Рівного до Львова та вже звідти до Краківця.  

Очільник "Укравтодору" обіцяє перетворити трасу "Київ - Одеса" на європейський автобан

Залиште свій коментар

Вибір редакції