Новорічне привітання Януковича записали з шостого разу

Янукович вклався у 13 хвилин та 6 дублів, що за мірками телебачення вважається досить непоганим результатом.

 У четвер, 23 грудня, у Києві на вулиці Банковій на тлі будівлі Адміністрації президента записували новорічне привітання президента Віктора Януковича.

Як повідомляється, Янукович вклався у 13 хвилин та 6 дублів, що за мірками телебачення вважається досить непоганим результатом. Сама ж промова в новорічну ніч займе приблизно півтори хвилини.

Декорації привітання - два гвардійці, що охороняють вхід, чотириметрова ялинка, червона доріжка. На задньому плані - колони будівлі, підсвічені ще з часів Ющенка помаранчевим кольором.

Сюжет, за задумом режисера, наступний: Янукович йде ввечері з роботи, виходить на вулицю - вхід охороняють два гвардійці, а праворуч видно табличку "Адміністрація президента".

Президент спускається сходами, проходить на камеру червоною доріжкою метрів десять, зупиняється біля стійки та читає звернення.

Цікаво, що червону доріжку, щоб президент не зачепився, вирішили прикріпити до землі, точніше - до плитки, якій викладено двір адміністрації. Її прибили цвяхами, які потрапили в стики між плитками.

Нагадаємо, що з Новим роком пов'язаний один з президентських курйозів: розповідаючи про наміри встановити на Майдані новорічну ялинку, Янукович забув це слово українською і назвав дерево "йолкой".

Читайте також:

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

Відео Януковича з вінком посіло третє місце в річному рейтингу YouTube

Янукович заплутався у слові "вувузела"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: