Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новорічні свята на гірськолижних та морських курортах. Експерти пояснили, як обрати туристичну страховку

Фахівці порадили українцям, на що варто звернути увагу під час вибору туристичного страхового полісу.

Чимало українців збираються зустріти Новий рік на відпочинку за кордоном і вже почали активно підбирати собі подорожі, та яку б країну ви не обрали, завжди варто пам’ятати про страховку, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Якісний страховий поліс є важливою частиною подорожі, адже в разі потреби покриє медичні витрати. До того ж треба вивчити рейтинг страхової компанії, який доступний в Інтернеті і звернути увагу на рівень виплат за страховими випадками для туристів.

"Якщо ми говоримо про літній відпочинок - повинен бути покритий дайвінг, квадроцикл. Якщо ми говоримо про зиму - повинні бути покриті катання на лижах, на сноубордах, інші активності. Якщо рівень виплат менше за 30 відсотків, це говорить про те, що у людини будуть складнощі з отриманням такої виплати", - пояснив директор департаменту особистого страхування СК "АХА" Сергій Срібний.

ВідеоБезпечна подорож: що, окрім витрат на лікування, може відшкодувати страховка

Викликати підозру мають і високі, чи не стовідсоткові виплати, адже така страхова компанія демпінгує, тобто покриває чи не кожен страховий випадок, щоб отримати якомога більше клієнтів. Фахівці вважають, що у такої страхової компанії рано чи пізно виникнуть фінансові проблеми.

За словами віце-президента страхової компанії "АХА Страхування" В’ячеслава Гавриленка, зараз у переліку документів для перетину кордону не часто вказують страховку, проте прикордонники інших країн часто про неї запитують.

"Найважливіше – що страховка потрібна завжди обов’язково, тому що може щось статися. Це відбувається з нами, з нашими знайомими – людина може захворіти, вона може впасти, може отримати травму і вона не буде знати, що їй робити, куди звернутися. Потрібно врахувати страхову суму для країн. Якщо людина збирається просто кататися на лижах, вона повинна перевірити, чи включається цей пункт у страховку", - додав він.

Зазначимо, сама туристична страховка коштує небагато: 100–120 гривень на десять днів, а покриття у неї повинно бути суттєвим. Якщо турист подорожує до країн Євросоюзу, то ця сума має становити 30 тисяч євро. У той час як вояж до Канади або США має покриватися на 50 тисяч доларів.

ВідеоВ'ячеслав Гавриленко розповів про особливості туристичного страхування в зимовий сезон

"Потрібно вибрати надійну страхову компанію з гарною компанією-асистентом. Від цього залежить дуже багато. Як людина у незнайомому місце буде шукати, іноді навіть знання англійської мови недостатньо, адже там можуть погано говорити англійською. Компанія-асистент допоможе людині знайти медичну установу, домовитися щодо прийому, обмінюватися інформацією навіть не по мобільному зв’язку, а, наприклад, за допомогою Viber, і тоді, перебуваючи в готелі, людина не витрачатиме шалені гроші на мобільний зв'язок. Це дуже зручно і в критичні моменти дуже корисно", - резюмував керівник страхової компанії.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект про медреформу. Серед ключових пунктів ухваленого закону: страхова медицина, плата лікарям за надані послуги, вибір сімейного лікаря та  міжнародні протоколи лікування. 

ВідеоВ Україні сформують тарифи на кожну медичну послугу в лікарнях

Залиште свій коментар

Вибір редакції