Новорічні свята у потягах: "Укрзалізниця" підрахувала кількість перевезених пасажирів

Новорічні свята у потягах: "Укрзалізниця" підрахувала кількість перевезених пасажирів

На свята було призначено 49 додаткових поїздів.

Під час цьогорічних зимових свят "Укрзалізниця" перевезла на 6,5 % більше пасажирів, ніж минулого року, повідомляє пресслужба перевізника.

"Під час цьогорічних зимових свят у поїздах далекого сполучення та швидкісних "Укрзалізниця " перевезла понад 3,3 млн пасажирів. Це на 6,5 % більше за показник минулого року, коли було перевезено 3,1 млн пасажирів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на період масових перевезень було призначено 49 додаткових пасажирських поїздів, які здійснили 403 рейси. Цими поїздами було перевезено 474 тисячі пасажирів.

В "Укрзалізниці" додали, що цілорічними поїздами було перевезено 2,2 млн осіб, швидкісними - 336 тис. та регіональними - 263 тис.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загалом Новий рік у поїздах мали зустріти щонайменше понад 16,5 тисяч пасажирів. Торік новорічної ночі у поїздах їхали близько 20 тисяч пасажирів, а позаторік - близько 17 тисяч. 

Відео "Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

Операція "Антикилим-2"! Укрзалізниця "згортає" килими у швидкісних та регіональних поїздах. Ініціатива "килимкової" реформи в УЗ вже вдруге. У березні цього року тамтешні чиновники анонсували повну заміну покриттів у сорока нових вагонах.  Українці стають егергонезалежними! Більше ніж 12 тисяч українських родин встановили сонячні панелі.  З 1 серпня у великих супермаркетах проектуватимуть спеціальні вбиральні.  В Україні зникає картопля! Площі під посадки картоплі скоротилися утричі - до 20-26 тисяч гектарів. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.   

"Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів