Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерка Новосад відреагувала на мем з Кіану Рівзом у підручнику з історії

Вона поскаржилася на низьку якість українських підручників.

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад відреагувала на мем з Кіану Рівзом в українському підручнику "Всесвітньої історії" для 10 класу, який за словами автора, був опублікований на сторінках книги спеціально.

"Мемчик у підручнику замість оригінальної фотографії - це все, що потрібно знати про підхід багатьох видавців до створення та верстки підручників. На жаль, я ще не бачила у нас жодного підручника без ляпів, де поважається авторство всіх візуальних матеріалів (і не лише візуальних), а підхід до викладу інформації логічний та сприяє кращому навчанню", - написала Новосад на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, вона не перший міністр, який намагається боротися з цією проблемою. І, що наразі вже вдалося подолати корупцію у сфері видавництва підручників, але на якість це не вплинуло.

"Ми пішли найбільш кардинальним шляхом - жорстка реорганізація ІМЗО, що сьогодні проводить останні експертизи підручників, та створення Українського інституту розвитку освіти, який має серйозно переглянути критерії відбору та експертизи", - наголосила міністерка освіти.

Вона додала, що першу таку пілотну експертизу вже восени пройдуть усі підручники для 4-х класів НУШ.

Нагадаємо, мем із "сумним Кіану" помітили в українському підручнику зі всесвітньої історії. Його вставили на відому світлину "Обід на хмарочосі" 1932 року. Ним проілюстрували розділ "Сполучені Штати Америки у міжвоєнний період". 

Мем з актором з'явився ще 2010 року. Рівза сфотографували, коли він їв сендвіч на лавці в парку. Світлина стала популярною і породила багато жартів та мемів - часто "сумного Кіану" ("sad Kianu") "підсаджували" до різних героїв. 

Відео Міністерка освіти Ганна Новосад - про якість шкільних знань в Україні та способи її поліпшити

Уже другий день українці не можуть відійти від шоку після того, як стали відомі результати дослідження PISA. У нас в гостях міністерка освіти Ганна Новосад. Говоримо з гостею про критерії якісної освіти, причини низьких результатів оцінювання знань українських школярів, зокрема з математики, та глибинні проблеми, які варто вирішити. Також обговорюємо якість шкільної освіти у селах та містах і їхні відмінності. 

Міністерка освіти Ганна Новосад - про якість шкільних знань в Україні та способи її поліпшити

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції