"Зробили боляче". Чому здійнявся скандал навколо військового звання нардепа Тетяни Чорновол

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чорновол написала, що закиди "зробили їй дуже боляче".

Народна депутатка Тетяна Чорновол пройшла навчання за спеціальністю "артилерист" у Національному університеті оборони імені Івана Черняховського, а 18 серпня склала військову присягу, ставши офіцеркою запасу.

Однак набуття депутаткою нового статусу викликало критику з боку деяких користувачів соцмереж.

Зокрема, ветеран АТО Олег Болдирьов (позивний "Мартин Брест") заявив, що депутатка нібито мала привілеї з-поміж інших випускників, адже не повністю дотримувалася стандартів зовнішнього вигляду артилеристів.

"Розбираю її зовнішній вигляд на цьому прекрасному фото, або "наскільки права нардепа відрізняються від звичайного контрактника", — написав він, додавши перелік невідповідностей у формі Чорновол.

"Заправлений кітель. Контрактник на ППД буде покараний. Але Тетяна - депутат. Тетяні можна… Щодо шеврона на лівому плечі — це шеврон навчального закладу?", — дивується Болдирьов.

Депутату - можно. Итак - Татьяна Черновол стала артиллеристом (артиллеристкой, так правильно?) Разбираю ее внешний вид...

Опубліковано Мартином Брестом Неділя, 19 серпня 2018 р.

Сама Чорновол, коментуючи закиди, зазначила, що "не зробила нічого аморального".

"Хочу спитати Мартина Бреста та інших, що обплювали мене в соцмережах, зробили мені дуже боляче саме в той момент, коли я була щаслива і пишалась собою. Що я поганого зробила? Може я за копійки квартиру купила? Чи може я зробила і пишаюся чимось аморальним, антидержавним, я когось чи щось зрадила?", — зазначила вона.

"Раніше держава отримувала сотні тисяч офіцерів запасу, а коли почалася війна і армія потребувала офіцерів, виявилось, що закон забороняє їх призвати. Це було практично неможливо, але мені вдалося провести норму призову офіцера запасу. Офіцер запасу перестав бути фейковим, він став одиницею обороноздатності країни. Вже після прийняття цієї норми я сама пішла на військову кафедру…", — прокоментувала депутатка.

Хочу спитати Мартин Бреста та інших, що обплювали мене в соцмережах, зробили мені дуже боляче саме в той момент, коли я...

Опубліковано Тетяною Чорновол Понеділок, 20 серпня 2018 р.

Також на захист депутатки стала перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Насправді, клюють за те, що Таня — справжня, й вишкіл пройшла справжній, й зброю, як треба, візьме справжню, й знищуватиме ворогів не язиком у Facebook, а воюватиме — сміливо і до кінця", — написала вона.

Пекельний серпень 2014 , перша звістка про загибель людини , яку знала особисто. Микола..... велетень, красень,...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Неділя, 19 серпня 2018 р.

Катерина Лелюх

ВідеоТетяну Чорновол закидали яйцями під час спроби домовитись з активістами про припинення блокади

Залиште свій коментар

Вибір редакції