НС: Блок Тимошенко сьогодні розвалив коаліцію

"Народна самооборона" вважає, що частина депутатів від БЮТ, яка проголосувала за відставку голови МЗС Огризка, серйозно зашкодила коаліції у ВР.

Частина депутатів від фракції БЮТ, яка проголосувала за відставку міністра закордонних справ Володимира Огризка, поставила під загрозу існування парламентської коаліції з НУ-НС і Блоком Литвина.

Про це заявив народний депутат від НУ-НС, представник "Народної самооборони" Тарас Стецьків.

"Я не виключаю розпаду коаліції, бо БЮТ сьогоднішнім голосуванням розвалив коаліцію, поставив її на межу розвалу. Біда в тому, що голосування за Огризка носило антиукраїнський характер", - сказав політик.

Спільне голосування за відставку Огризка депутатів від БЮТ і Партії регіонів, на думку Стецьківа, є свідченням того, що "прем'єр-міністр і БЮТ ставлять свої інтереси вище за державні".

Представник НС також пообіцяв, що найближчим часом відбудеться засідання ради коаліції, де це питання буде детально обговорюватися.

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, Верховна рада ухвалила рішення про звільнення міністра закордонних справ Володимира Огризка з посади.

За відповідну постанову, внесену "регіоналом" Василем Кисельовим, проголосували 250 депутатів - 174 від ПР, 27 від комуністів і 49 від БЮТ.

Представник Блоку Тимошенко Андрій Портнов заявив, що БЮТ не приймав рішення голосувати за відставку Огризка. Деякі депутати, на його думку, висловили свою особисту позицію, виступивши проти голови МЗС.

Разом із тим, лідер депутатської групи "За Україну" В'ячеслав Кириленко назвав звільнення Огризка "результатом зовнішнього замовлення". Крім того, за словами Кириленка, рішення про відставку голови МЗС прийняла особисто прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Кириленко: звільнення Огризка замовила Тимошенко

Огризко не здивувався своїй відставці

Верховна рада звільнила міністра закордонних справ

Литвин погрожує розвалити коаліцію з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: