НСНУ може зібрати надзвичайний з'їзд

В’ячеслав Кириленко не виключає скликання надзвичайного з’їзду НУНС для створення демократичної коаліції.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
В'ячеслав Кириленко впевнений, що не його можливе спікерство завадило деяким депутатам з НСНУ підписати угоду.
В’ячеслав Кириленко висловив думку, що навіть якщо з’їзд зобов’яже депутатів підписати угоду, то це може не мати жодних юридичних наслідків. 

Водночас лідер "Нашої України" переконаний, що відмова семи членів НУ-НС підписати коаліційну угоду жодним чином не пов`язана з тим, що його кандидатуру висунули на посаду голови Верховної ради. Про це він заявив сьогодні, закриваючи засідання Політради партії.

В’ячеслав Кириленко зауважив, що він зняв свою кандидатуру з посади голови ВР, однак на останній зустрічі з президентом голова держави виніс на голосування фракції саме його кандидатуру. "Але така ситуація не дає спокою тим, хто бачить не демократичну коаліцію, а широку", - сказав він.

Віктор Тополов
УНІАН
Віктор Тополов - один із тих, хто досі не поставив свій підпис під коаліційною угодою з БЮТ.
Він закликав непідписантів все ж таки поставити свої підписи під коаліційною угодою, а всі суперечки щодо персоналій вирішити згодом.

"Ставте підписи, а потім ми з’ясуємо всі персональні питання, якщо вас хтось не влаштовує. Але питання зовсім не в цьому, а в тому, що хтось махнув рукою на "Нашу Україну", на єдність фракції, на єдність партії і на зобов`язання", - сказав голова партії "Наша Україна".

Проте потенційний спікер сподівається, що до четверга, 29 листопада, буде зібрано всі необхідні підписи для формування демократичної коаліції. Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам. За його словами, буде зроблено все необхідне, аби семеро членів НУ-НС поставили свої підписи під коаліційною угодою.

Луценко-Тимошенко-Кириленко
УНІАН
Доля демократичної коаліції залишається незрозумілою.
Як сказав Кириленко, члени блоку завтра знову спробують переконати непідписантів змінити свою думку. При цьому лідер партії висловив здивування, що раніше ці депутати не заявляли про свій протест проти формування коаліції з БЮТ.

Він також нагадав, ці семеро осіб не протестували проти рішення з’їзду партії про необхідність створення коаліції в форматі НУ-НС та БЮТ.

Як відомо, угоду про створення коаліції досі не підписали Іван Плющ, Юрій Єхануров, Микола Онищук, Іван Кріль, Василь Петьовка, Станіслав Довгий і Віктор Тополов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: