Ющенко став головою НСНУ (відео)

Віктора Ющенка обрано головою партії "Народний Союз Наша Україна".

Кандидатуру Ющенка вніс на голосування попередній лідер партії В’ячеслав Кириленко, який склав свої повноваження на початку з’їзду. Делегати з'їзду підтримали кандидатуру президента одностайно.

До цього Ющенко був почесним головою НСНУ.

Склад ради НСНУ будуть обирати в ході наступного етапу з’їзду партії.

Також сьогодні В'ячеслав Кириленко заявив, що не вірить у коаліцію.

"На жаль, досвід останніх років показує, що яка б коаліція в Україні не створювалася, у підсумку вона більше шкодить, аніж допомагає розвиткові країни … Український політикум засвідчив на цьому історичному етапі неготовність до управління країною через парламентську коаліцію й сформований нею уряд, зате продемонстрував схильність до авантюр і змов. Створення у вересні прокремлівської більшості в складі БЮТ і Партії Регіонів є яскравим прикладом таких авантюрних і змовницьких дій", - сказано у промові Кириленка.

Сам президент на з'їзді закликав відновити дієздатність парламенту для боротьби з кризою і обрати спікера. Про дострокові вибори не йшлося.

Крім того, з'їзд прийняв дві резолюції - політичну, а також резолюцію про програму вихід з кризи. У першій висловлювалося занепокоєння діями Росії, у другій - діями прем'єра Юлії Тимошенко.

У коментарі ТСН.ua політолог Володимир Фесенко заявив, що обрання Ющенка офіційним лідером партії може стати початком кардинальних змін в НСНУ.

Докладно про обрання Віктора Ющенка головою НСНУ та про бійку, яка цьому передувала - в сюжеті ТСН.


ВідеоЯк Ющенка обирали главою НСНУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: