"Наша Україна" не заплатила за рекламу про НАТО

"Наша Україна" не розрахувалася з рекламщиками за кампанію на підтримку НАТО.

Партія "Народний Союз Наша Україна" не розрахувалася з рекламною агенцією "Довіра Аутдор" за рекламну кампанію "В’ячеслав Кириленко на підтримку НАТО", яку було розміщено на 933 білл-бордах по всій території України у жовтні цього року.

Про це йдеться в претензійному листі генерального директора ТОВ "Довіра Аутдор" Олександра Ситника до замовника – "Народного Союзу Наша Україна" в особі Мальованця.

Як йдеться в листі, за рекламну кампанію у жовтні 2008 року "Наша Україна" заборгувала "Довірі Аутдор" майже 2,3 млн. грн., з яких 1,15 млн. грн. становить борг виконавця перед підрядниками.

За словами Ситника, непорозуміння з "Нашою Україною" є суто комерційним питанням, викликаним несплатою за рекламні послуги.

"Ми не маємо на меті зіпсувати політичний імідж партії, що перебуває при владі. Особисто я симпатизував людям, що очолюють "Нашу Україну", і мене дивує така їх поведінка, але ж нонсенс: партія, яка проголошує, що захищає народ, сама ж не виконує своїх зобов’язань", - зазначає Ситник.

Як повідомив керівник рекламного агентства, причина, з якої "Наша Україна" зайняла позицію несплати послуг, йому не відома. За його словами, станом на 15 жовтня "Довірою Аутдор" виконі всі зобов’язання в повному обсязі, і претензій з боку замовника не було.

За словами керівника "Довіра Аутдор", "Наша Україна" не тільки не надає жодних пояснень з приводу дебіторської заборгованості, але й ігнорує всі дзвінки "Довіри Аутдор" на мобільний представника партії. Наразі спроби достукатися до замовника не мають результату.

Без відповіді перебуває і лист-претензія про відшкодування збитків, яку керівництво "Довіра Аутдор" адресувало до НСНУ ще 3 листопада.

У свою чергу, негайної сплати боргів від "Довіри Аутдор" вимагають підрядники, залучившись підтримкою Спілки підприємств зовнішньої реклами. У разі, якщо вимога розплатитися за рекламоносії не буде виконана, підрядники (оператори зовнішньої реклами) обіцяють домагатися від "Довіри Аутдор" сплати заборгованості через суд.

"Через ситуацію з "Нашою Україною" наша компанія може зіпсувати свій імідж: ми не можемо розрахуватися з підрядниками, бо з нами не розрахувався основний замовник – політична партія. Ми самі не заробили на цьому грошей, але винні людям", - прокоментував Ситник.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: