НСНУ підтримав кримських татар

НСНУ вимагає від прокуратури притягнути до відповідальності осіб, що здійснювали напад на мирних громадян у Криму 1 та 6 листопада.

Народний союз "Наша Україна" (НСНУ) вимагає від органів прокуратури притягнути до відповідальності осіб, що організовували й здійснювали напад на мирних громадян у Сімферополі 1 листопада ц.р., а також дати оцінку діям міліції в ході конфліктів 1 та 6 листопада ц.р. на предмет їх відповідності чинному законодавству.

Про це йдеться в офіційній оприлюдненій заяві НСНУ.

Мустафа Джемілєв
УНІАН
Лідер кримських татар, представник "Нашої України" Мустафа Джемільов
У заяві сказано, що НСНУ підтримує доручення президента Віктора Ющенка Раді нацбезпеки й оборони перевірити додержання земельного законодавства та прав громадян у сфері земельних відносин у Криму.

"НСНУ стурбований провокаційними діями кримської міліції проти кримськотатарського населення, що мають місце останнім часом", - сказано в заяві. У ній також зазначено, що 1 листопада ц.р. внаслідок дій нападників та міліції група людей, серед яких жінки й люди похилого віку, отримали травми різного ступеню важкості.

НСНУ називає "політично заангажованими й непрофесійними" дії міліції та такими, що "дестабілізують ситуацію в Криму і створюють реальну загрозу міжнаціональному миру в цьому регіоні України".

У заяві НСНУ також сказано, що "проблеми оформлення права власності на землю для кримських татар мають політичне коріння". "Саме дискримінаційне ставлення кримської влади до кримськотатарських репатріантів і викликає конфлікти, які набувають дедалі гостріших форм", - йдеться у заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: