НУ+БЮТ+...ПР?

Соціологи не виключають створення у наступному складі Верховної ради широкої коаліції з Партії регіонів, блоку “Наша Україна” і БЮТ.

Про це сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН голова ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень ім.Т.Г.Шевченка Володимир Бондаренко, відповідаючи на запитання, чи можливе створення коаліції у складі Партії регіонів і «Нашої України».

За його словами, таке питання не включалось в анкети для соцопитування громадян, але тема обговорювалась з багатьма експертами.

Виходячи також із власних аналітичних досліджень, за словами Бондаренка, соціологи розглядають можливість створення коаліції у майбутньому парламенті у складі Партії регіонів, «Нашої України» і БЮТ.

“Можлива тільки в наступному парламенті коаліція Партії регіонів, «Нашої України» і БЮТ, бо на сьогодні є чіткі політичні домовленості між БЮТ і «Нашою Україною» про те, що вони йдуть на вибори на єдиній платформі, і після виборів будуть проводити усі домовленості спільно”, - сказав соціолог.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: