НУ-НС: Бандері незабаром повернуть звання Героя України

В НУ-НС зазначили, що в багатьох областях, містах і селах України люди і так шанують Бандеру як справжнього українського героя.

Провідник українських націоналістів Степан Бандера був, є і буде Героєм України, а рішення суду, що відібрало в нього це звання, незабаром буде скасовано. Про це заявив лідер партії "За Україну!", народний депутат від НУ-НС В'ячеслав Кириленко.

"Степан Бандера був, є і буде героєм України, незалежно від рішень якогось суду. А що стосується нормативної частини цієї справи, то при об'єктивному розгляді питання найближчим часом за участю громадськості, з урахуванням усіх аргументів і в юридичному плані Степану Бандері буде повернено звання Героя України, - зазначив політик.

Кириленко зазначив, що в багатьох областях, містах і селах України люди і так шанують Бандеру як справжнього українського героя.

"Зрозуміло, що судові рішення з цього питання були обумовлені позицією влади. Яку позицію зайняла найвища влада в країні - таку позицію зайняли і суди. Ось і уся розгадка цієї ситуації. Хочу підкреслити, що для України, яка на двадцятому році своєї незалежності ставить під сумнів існування своїх героїв, це відгукнеться. Думаю, що влада повинна переглянути свою відверто антиукраїнську політику, оскільки існує закон бумеранга", - заявив нунсівець.

Як відомо, рішенням суду указ Вікторі Ющенка "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" визнаний недійсним.

Читайте також:

У Тернополі на пам`ятнику Бандері викарбують слова "Герой України"

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

У київській школі Бандеру і Шухевича назвали радянськими партизанами

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: