НУ-НС дискутує щодо єдиної партії

"Народна Самооборона" прогнозує створення єдиної партії на основі НУ-НС до квітня 2008 року. Юрій Єхануров сумнівається в такій можливості.

Відповідно до повідомлення "Народної самооборони", рада партії "Уперед, Україно!", яка входить до групи "Народна Самооборона", підтвердила прагнення створити єдину демократичну партію.

Блок НУ-НС
razom.org.ua
Після створення демократичної коаліції представники "Народної самооборони" знову порушили питання про створення єдиної партії на базі блоку НУ-НС.
Зі слів виконувача обов’язків голови партії "Уперед, Україно!", члена фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Олега Новикова, єдині зауваження, які внесли представники "Народної Самооборони" у процесі створення єдиної партії, - це створення коаліції із Блоком Юлії Тимошенко й внесення ряду змін до закону "Про політичні партії в Україні".

"Коаліція з БЮТ створена, залишилося вирішити питання щодо змін і доповнень до закону. Якщо зміни будуть прийняті найближчим часом, то, за нашими прогнозами, створення партії закінчиться не пізніше березня 2008 року", - зазначив Новиков.

Як відомо, у середині листопада "Народна Самооборона" заявила, що вирішила не брати участь у створенні єдиної партії на основі НУ-НС до створення коаліції. 

Натомість депутат Юрій Єхануров сумнівається в створенні єдиної партії на основі НУ-НС, про що він повідомив в інтерв'ю радіо "Свобода".

"У всякому разі, я як людина, яка очолює робочу групу із програмних принципів, і я бачу, що не можна об'єднати, тому що дуже різні підходи", - сказав Єхануров.

Депутат зауважує, що при створенні коаліції партія "Народний Союз Наша Україна" відступила від своєї економічної програми. Понад те, з його слів, на сьогодні відбувається процес поглинання НСНУ Блоком Юлії Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: