НУ-НС хоче в коаліцію (відео, оновлено)

НУ-НС готовий приступити до переговорів про створення парламентської коаліції з БЮТ і Блоком Литвина.

Голова парламентської фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко заявляє, що його політична сила готова приступити до переговорів про створення парламентської коаліції з фракціями БЮТ і Блоку Литвина.

"Ми могли б спокійно спостерігати за створенням коаліції БЮТ і ПР", - сказав Кириленко, але НУ-НС, "як патріотична сила" бачить в такій коаліції загрозу національній безпеці і суверенітету України.

"Ми зобов'язані почати консультації про створення іншої коаліції", - відзначив він у зв'язку з цим. Кириленко підкреслив, що Блок Литвина повинен визначитися з участю в такій коаліції, що дасть можливість отримати більшість у ВР.

НУ-НС вимагає "хоча б на рік" накласти мораторій на внесення змін до Конституції. За словами лідера блоку "всі розмови про зміни в Конституцію залишаються у минулому" й "інститут президентства не повинен бути ослаблений".

Кириленко констатував, що коаліції, у разі її створення, необхідно зосередиться на ухваленні антикризових законопроектів. "Ця домовленість повинна бути зафіксована на папері", - підкреслив він.

У свою чергу Володимир Литвин погодився на створення коаліції трох. "Наша фракція рішення ухвалила позитивно", - сказав він.

Також сьогодні перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що "у випадку створення коаліції трьох - БЮТ, НУ-НС і Блок Литвина - така більшість буде нестійкою".

"Я упевнений, стійка коаліція можлива, якщо ПР буде в її основі", - зазначив він. Разом з тим Єфремов припустив, що Віктор Ющенко зможе відновити указ про розпуск ВР, якщо коаліція не буде створена.

Наразі у Верховній раді оголошена перерва до 16:00.


ВідеоНУ-НС хоче в коаліцію

ВідеоНУ-НС готовий приступити до переговорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: