НУ-НС хоче зробити Плюща спікером (відео, оновлено)

Фракція НУ-НС сьогодні проведе консультації з іншими політичними силами щодо підтримки кандидатури Івана Плюща на посаду голови ВР.

Про це повідомив журналістам член НУ-НС Роман Зварич після зустрічі фракції з президентом.

Він висловив переконання, що фракція НУ-НС буде відтепер голосувати у Верховній раді одностайно. У цьому контексті фракція підтримуватиме на посаду спікера виключно кандидатуру Плюща.

"Жодну іншу кандидатуру ми підтримувати не будемо, і за нечлена нашої фракції ми не віддамо жодного голосу", - сказав Зварич.

Він повідомив, що кандидатура Плюща була схвалена після тривалого обговорення.

За словами Зварича, лише 5 присутніх на засіданні проголосували проти і ще 5 членів фракції утримались.

"Це означає, що ми висуваємо кандидатуру Івана Плюща. Зараз ми будемо проводити переговори з іншими фракціями на предмет отримання їх підтримки. І, виходячи з першого принципового рішення, я сподіваючись, що 72 голоси нашої фракції будуть віддані за Плюща", - сказав він.

У свою чергу, представник "Народної самооборони" Кирило Куликов підтвердив, що сьогодні у ході зустрічі з президентом члени фракції домовились про консолідоване голосування.

"Я сподіваюсь, що відтепер будуть ухвалюватись консолідовані рішення по всіх питаннях. Це перший раз, коли приймались рішення спільно, і якщо є якась партійна дисципліна, то вона має бути", - сказав Куликов.


ВідеоХто буде спікером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: