НУ-НС і БЮТ підпишуть угоду 23 листопада

Всі представники НУ-НС підписали угоду про створення коаліції з БЮТ після зустрічі з президентом Ющенком.

Угода про створення парламентської коаліції БЮТ і блоку "Наша Україна - народна самооборона" буде підписана завтра, 23 листопада. 

Ющенко-Луценко-Тимошенко-Кириленко
Офіційний сайт Президента України
Лідери БЮТ і НУ-НС обговорили з президентом свої подальші дії.
Про це повідомив лідер блоку НУ-НС Юрій Луценко в інтерв’ю журналістам.

Він наголосив, що у п'ятницю є всі підстави підписати відповідну угоду.

У свою чергу один з лідерів НУ-НС В’ячеслав Кириленко підкреслив, що останні рішення блоку свідчать, що серед них "немає тих, як сьогодні це стало остаточно зрозуміло, хто готовий ревізувати волевиявлення людей, які проголосували за блок НУ-НС, тому що ми сказали, що створимо демократичну коаліцію і ми будемо віддані ідеям демократії". 

Кириленко, крім того, пообіцяв надати усі важелі контролю над роботою влади майбутній парламентській опозиції.  "У взаєминах з парламентською опозицією ми готові вдатися до всіх поступок щодо яких буде готовність і з боку Партії регіонів", - сказав кандидат на посаду голови ВР. 

За його словами, майбутній опозиції коаліція готова створити умови для контролю за діяльністю майбутньої коаліції, а також створеного нею уряду. "Це буде абсолютно по-європейськи… Це нові взаємини у новій європейській країні", - наголосив Кириленко. 

Луценко також повідомив, що голосування щодо обрання Кириленка на посаду голови Верховної ради України відбудеться також 23 листопада. 

Перший номер списку НУ-НС також повідомив про те, що всі 72 представники його політичної сили поставили свої підписи під коаліційною угодою з БЮТ.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
Одним із перших кроків коаліції, яку обіцяють створити у п'ятницю, може стати обрання Кириленка головою парламенту.
Луценко додав, що коаліція залишається відкритою для інших політичних сил, які висловлять бажання вступити до неї, зокрема, для представників Блоку Литвина. 

За словами Луценка, сьогодні, 22 листопада, президент України Віктор Ющенко, лідер БЮТ Юлія Тимошенко, а також Кириленко та сам Луценко обговорили план дій БЮТ і НУ-НС у день початку роботи Верховної Ради 6-го скликання - 23 листопада. 

"Тепер у нас є чіткий план дій", - сказав Луценко. Він запевнив, що далі події будуть розвиватися стрімко.

ВідеоОстанні новини з Секретаріату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: