НУ-НС: коаліція розвалиться, якщо Тимошенко не піде у відставку

Лідер фракції НУ-НС назвав небажання Тимошенко розстатися з прем’єрським кріслом "політичним егоїзмом та цинізмом".

Намагання БЮТ будь-якою ціною зберегти за Юлією Тимошенко посаду прем’єр-міністра може призвести до розвалу чинної парламентської коаліції, тому більшість у Раді можна зберегти лише за умови відставки глави уряду.

Про це заявив голова фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Мартиненко, коментуючи заяви БЮТ щодо "торгів за посаду прем’єра".

"Політична поведінка Блоку Юлії Тимошенко завжди відрізнялась політичним егоїзмом та цинізмом. Ми вже були свідками того, як за спинами партнерів по коаліції БЮТ майже домовився з Партією регіонів про розподіл країни на двох, анітрохи не переймаючись жодними зобов’язаннями – ні політичними, ні моральними", - цитує слова Мартиненка прес-служба НУ-НС.

"Останні намагання БЮТ перекласти відповідальність за розвал коаліції на своїх політичних партнерів стало черговим свідченням таких подвійних стандартів", - відзначив Мартиненко.

"Очевидно, що в нинішніх політичних і соціально-економічних реаліях ні про яке прем’єрство Юлії Володимирівни Тимошенко вже йтися не може. Тому депутати НУ-НС запропонували модель збереження чинної коаліції. Але БЮТ виявився не готовий заради єдності демократичних сил піти на таку "велику жертву", як посада прем’єр-міністра", - заявив він.

"Натомість ми почули низку хамських неаргументованих випадів на адресу нашої фракції та її окремих депутатів. Саме фракцію НУ-НС бютівці намагаються зробити крайньою і звинуватити в розвалі коаліції", - наголошує він.

При цьому Мартиненко стверджує, що для НУ-НС посада голови уряду не є найбільшою цінністю в житті.

Попри всі випади з боку представників БЮТ на адресу НУ-НС, наша пропозиція про збереження коаліції через зміну прем’єр-міністра залишається в силі", - наголосив голова фракції НУ-НС.

Як відомо, фракція блоку "Наша Україна – Народна самооборона" на засіданні 25 лютого доручила своєму голові Миколі Мартиненку провести переговори з Блоком Юлії Тимошенко та Партією регіонів щодо можливості збереження чинної парламентської коаліції або формування нової.

При цьому НУ-НС називає обов’язковою умовою для союзу з Партією регіонів або БЮТ висунення кандидатури прем’єра-нунсівця.

Читайте також:

Литвин: ПР і БЮТ можуть створити коаліцію

Янукович вимагає негайно створити нові коаліцію й уряд

ПР готова запропонувати кандидатуру Азарова на посаду прем'єра

Симоненко пропонує Януковичу коаліцію без БЮТ та НУ-НС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: