НУ-НС назвав умови для коаліції з Партією регіонів

У НУ-НС згодні, що коаліція з ПР та Блоком Литвина може бути одним із варіантів переформатування парламентської більшості.

Депутат Верховної ради від "Нашої України - Народної самооборони" Олесь Доній заявляє, що участь його фракції в коаліції з Партією регіонів можлива за умови обрання прем'єр-міністром політика, що не є представником ПР.

Доній зазначив, що коаліція ПР, НУ-НС і фракції Блоку Литвина може бути одним із варіантів переформатування парламентської більшості. При цьому, з його слів, НУ-НС може погодитися на коаліцію із ПР, тільки якщо та піде на ідеологічні поступки.

"Для цього, безумовно, необхідний і нерегіонал-прем'єр. І в цьому плані мова може йти про компромісну фігуру, якою, наприклад, може бути Сергій Тігіпко, може - хтось інший", - сказав Доній.

Депутат також припустив, що більшість членів його фракції можуть проголосувати за входження в коаліцію із ПР, якщо НУ-НС нададуть право делегувати своїх представників у гуманітарний блок нового Кабінету міністрів.

Доній також виключив згоду більшості депутатів від НУ-НС на входження в коаліцію, членом якої буде фракція Комуністичної партії.

Зазначимо, Партія регіонів має й інші методи впливу на НУ-НС щодо створення нової парламентської коаліції. Зокрема, за словами депутата-регіонала Юрія Мірошниченка, якщо НУ-НС відмовиться йти в коаліцію з Партією регіонів, то ПР ініціюватиме дострокові вибори парламенту.

Читайте також:

У ПР виключили можливість коаліції з БЮТ

Янукович веде переговори про "прагматичну більшість" в Раді з усіма фракціями

Регіонали "погрожують" НУ-НС достроковими виборами в парламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: