НУ-НС не готова піти в коаліцію з Партією регіонів

Наразі у НУ-НС немає більшості, яка б готова була ухвалити рішення про входження фракції у коаліцію з Партією регіонів.

Фракція "Наша Україна – Народна самооборона" не має згоди більшості, щоб створити коаліцію з Партією регіонів. У цьому впевнена член депутатської групи "За Україну" Ксенія Ляпіна, що входить у НУ-НС.

"Приєднуватись до більшості Януковича ми не збираємося, наша позиція незмінна. Тим більше, що Янукович стільки всього заявив, навіть за цей короткий період, коли ще не набув повноважень президента. Це ще раз підтвердило нашу неможливість об’єднуватись з подібними політичними силами", - зазначила Ляпіна.

"Тому що хоч наша фракція роздрібнена, де є багато різних груп, але мені на даний момент невідомо, щоб було 37 осіб, які б готові були ухвалити рішення про входження фракції у коаліцію з Партією регіонів. Ми в коаліцію входити не будемо", - додала вона.

Ляпіна зазначила, що її політична сила не пропонуватиме Партії регіонів свою кандидатуру прем’єр-міністра для подальшої співпраці у коаліції.

"Будь-які пропозиції можливі тільки тоді, коли ми вирішимо входити в коаліцію. Ми вирішили в коаліцію не входити. Це політичні спекуляції. Не можна пропонувати прем’єра комусь, з ким ти не збираєшся об’єднуватись", - підкреслила нардеп.

Водночас Ляпіна не виключила можливості розпуску парламенту й проведення дострокових виборів. "Це ситуація, яка може статись. Є конституційні підстави, які можуть скластись і призвести до позачергових виборів", - наголосила вона.

Нагадаємо, новообраний президент України Віктор Янукович прогнозує, що нова коаліція в парламенті може бути створена вже до кінця тижня.

"Активна фаза переговорів почнеться практично з понеділка. До цього були переговори, але вони не були активними. Виміряли, приглядались. Ще не був закінчений процес виборчий. Сьогодні можна сказати, що він закінчений. Залишилось у четвер поставити крапку на інавгурації", - зазначив Янукович.

Читайте також:

Ющенко: Янукович не зацікавлений у цій Раді

Янукович пообіцяв нову коаліцію до початку березня

Литвин готовий розпустити коаліцію 2 березня

Проекту коаліційної угоди НУ-НС з Партією регіонів не існує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: